«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
سه‌شنبه ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۰  |  Tuesday, 20 April 2021
کد خبر: ۲۹۹۳۹
تاریخ انتشار: ۱۵:۴۴ - ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
فوری؛
مدیرکل روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد خبر تغییر استاندار و انتصاب ایشان به عنوان استاندار ایلام را تکذیب نمود....
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛مدیرکل روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در واکنش به خبر منتشره در برخی رسانه ها، مبنی بر تغییر استاندار فعلی و انتصاب ایشان در ایلام گفت: در یک سال گذشته بارها از دکتر کلانتری برای حضور در چند استان بزرگ درخواست شده است اما وی به این درخواست ها پاسخ مثبت نداد و کلانتری تا پایان دولت تدبیر و امید در کهگیلویه و بویراحمد خواهد بود و با قدرت به کار خود ادامه می دهد.

سید محمد تقوی افزود: دکتر کلانتری متناسب با مشکلات استان و نیازمندی ها ، حدود یک سال اخیر را به برنامه ریزی منظم برای بهره گیری از پتانسیل های استانی و ملی و حضور پی در پی مسئولان ملی در استان ، اختصاص داده است و به شدت در حال پیگیری این برنامه هاست .

تقوی افزود: اضافه بر برنامه های فراگیر اقتصادی و عمرانی در سطح استان ، ذهن کلانتری به شدت درگیر مشکلات مردم زلزله زده شهرستان دناست و حاضر نیست تحت هیچ شرایطی مردم این شهرستان را در چنین شرایطی تنها بگذارد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز