«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
سه‌شنبه ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۶  |  Tuesday, 20 April 2021
کد خبر: ۳۰۱۱۰
تاریخ انتشار: ۱۴:۰۷ - ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه وبویراحمد:
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه اجرای دقیق قانون و مقررات و رعایت دستورالعمل ها از محورهای مهم انتخابات خرداد ماه ۱۴۰۰ است گفت: صیانت از آرای مردم وظیفه شرعی و قانونی است.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آوای رودکوف به نقل از ایرنا، احد جمالی در جلسه ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: حرکت در مسیر قانون و رعایت اصل بی طرفی در انتخابات موجب اطمینان خاطر و اعتماد عمومی مردم خواهد شد.

وی بر رعایت اصل بی طرفی از سوی مجریان و برگزار کنندگان تاکید کرد و گفت: پاسداری و صیانت از آرا اولویت ستاد برگزار کننده خواهد بود.

جمالی حضور حداکثری و گسترد مردم در انتخابات را بسیار مهم دانست و افزود: رهنمودهای مقام معظم رهبری باید سرلوحه کار مجریان و برگزار کنندگان انتخابات باشد.
وی اضافه کرد: برگزاری انتخابات پرشور باعث مصونیت و ثبات نظام اسلامی در عرصه های بین المللی خواهد شد.

جمالی تصریح کرد: باید تلاش شود انتخاباتی در تراز جمهوری اسلامی ایران و در شان و جایگاه مردم برگزار شود.
رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه وبویراحمد اظهارکرد : تامین همه امکانات و تجهیزات لازم برای برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ پیش بینی شده است.

مدینه صابری/خبرنگار افتخاری پایگاه خبری آوای رودکوف
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز