«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
يکشنبه ۰۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۹  |  Sunday, 24 October 2021
کد خبر: ۳۰۸۷۰
تاریخ انتشار: ۰۰:۴۳ - ۲۴ شهريور ۱۴۰۰
رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی لنده عنوان کرد:
رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی شهرستان لنده گفت:شهروندان می توانند از طریق سامانه ۱۹۷ به عنوان یک پل ارتباطی مهم شکایات، گزارشات، انتقادات و پیشنهادات را به مجموعه ناجا منعکس کنند.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی  شهرستان لنده ، دفتر نظارت همگانی 197 را آسان ترین و بهترین مسیر برقراری ارتباط مردم با فرماندهان و مسئولان انتظامی و رسیدگی به مشکلات مردمی دانست و اظهار داشت:شهروندان می توانند از طریق سامانه ۱۹۷ به عنوان یک پل ارتباطی مهم شکایات، گزارشات، انتقادات و پیشنهادات را به مجموعه ناجا منعکس کنند.


سروان مهدی جهان اظهار داشت:دفتر نظارت همگانی۱۹۷ با عملکردی ۲۴ ساعته به دو صورت پیامگیر شبانه و صحبت زنده با اپراتور نسبت به گزارش گیری از شهروندان اقدام می کند، کاربران و کارشناسان ۱۹۷ باید نتیجه درخواست های شهروندان را به آن ها اعلام تا از آن مطلع شوند.

وی با تشریح تفاوت های این سامانه با سامانه ۱۱۰ تصریح کرد: تفاوت شماره تلفن ۱۹۷ با ۱۱۰ در این است که این شماره تلفن فقط به منظور نظارت مردم بر عملکرد پلیس راه اندازی شده است تا از طریق آن بتوان عملکرد نیروی انتظامی را  ارزیابی  و با بهبود ارتقاء عملکرد کارکنان ، به مطالبات مردم در سریع ترین زمان ممکن وقت پاسخ داد.

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی لنده با بیان اینکه تبلیغ راه های ارتباط با سامانه 197 سبب ارتقا سلامت کاری می باشد گفت:  مردم چشم بیدار جامعه هستند و در هر کاری که مشارکت کنند موفقیت آن تصمینی است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز