کد خبر: ۳۱۰۲۳
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۵
آوای رودکوف؛
مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان لنده صبح امروز در محل حسینیه سپاه ناحیه لنده برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛صبح امروز آیین تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان لنده در مراسمی با حضور معاونت هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مسؤلان شهرستانی در حسینیه ثارلله سپاه ناحیه لنده  برگزار شد.


تعامل با این مردم می تواند در تمامی امور رهگشا باشند

فرماندار شهرستان لنده در این نشست طی سخنانی با تبریک هفته ناجا گفت: سرگرد جمشیدی اهل تعامل بود و با استفاده از ظرفیت مردمی و معتمدین مسایل و مشکلات را حل می کرد و در تمامی جلسات حضور فعال و همراه با تعامل داشتند.

تورج رزمجو افزود:  مردم این شهرستان با توجه با قدمت ۹۰ ساله تاریخی فرهنگدوست و اهل فرهنگ هستن و تعامل با این مردم می تواند در تمامی امور رهگشا باشند.


لزوم استقرار پلیس +10 در شهرستان لنده

امام جمعه لنده نیز با گرامیداشت هفته ناجا اظهار داشت:نیروهای نظامی و انتظامی با همه توان در خدمت به مردم و خدمات رسانی به اقشار مختلف هستند.

حجت الاسلام محمودی اصل با تقدیر از خدمات فرمانده سابق نیروی انتظامی گفت: در این مدت کوتاهی که سرگرد جمشیدی از شهرستان لنده به بهمئی منتقل شد ، مردم به نیکی از ایشان یاد کردند زیرا همواره  تلاششان پایبندی به وظیفه و قانون بود و قطعا دعای خیر مردم  بدرقه راه ایشان خواهد بود .

ایشان با توجه به انتظارات مردم از  نیروی انتظامی خواهان پیگیری استقرار پلیس +10 در این شهرستان شدند.راه‌اندازی حوزه نظام وظیفه شهرستان لنده

سرگرد فرزین جمشیدی فرمانده انتظامی سابق شهرستان لنده در این مراسم اشاره کوتاهی به خدمات خود و همکارانش نمود و از راه اندازی واحد صدور گواهینامه و حوزه نظام وظیفه و اجرای دهها طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و تعامل با مردم و مسولان سخن گفت و اظهار داشت مردم بهترین قضاوتها را در مورد خادمان خود دارند.

سرگرد جمشیدی در پایان از همکاران خود در نیروی انتظامی، نیروهای نظامی و انتظامی، اعضای شورای تامین شهرستان، خبرنگاران و اصحاب رسانه، نمایندگان و امامان جمعه پیشین و حال حاضر، بزرگان طوایف و ریش سفیدان، نخبگان و همه مردم شریف طیبی تشکر و قدردانی نمود و برای سرهنگ عدالت پرور فرمانده جدید انتظامی لنده آرزوی موفقیت کرد.سرگرد جمشیدی وقت و زمان برای پیگیری و حل مشکلات منطقه و پرسنل برایش مهم نبود

رئیس نهاد آبادانی و پیشرفت شهرستان لنده نیز دیگر سخنران این مراسم بود که سرگرد جمشیدی را انسانی شریف ، توانمند و پیگیر معرفی کرد و گفت: وی از  جمله ای مدیرانی هست که وقت و زمان برای پیگیری و حل مشکلات منطقه و پرسنل برایش مهم نبود.


امنیت، دغدغه تمام مردم است

فرمانده جدید انتظامی شهرستان لنده نیز در این مراسم با بیان اینکه ؛ امنیت، دغدغه تمام مردم است و زیر ساخت همه فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و ... محسوب می‌شود اظهار داشت :همواره اعتقاد دارم پیشگیری بهتر از درمان است و این مهم در نیروی انتظامی امکان پذیر نیست جز با همراهی و تعامل مردم و مسولان.

سرهنگ محمود عدالت پرور بر ضرورت تعامل با همه دستگاههای اجرایی تاکید کرد و گفت:در کنار دستگاه قضایی و همه ادارات و نهادها و مردم می توانیم توفیق  خدمتگزاری بیشتری  به مردم  داشته باشیم .


خوشا به حالتون که  بعد از رفتن مردم اینگونه  به نیکی یاد می کنند

سرهنگ جهانبخش محمدی سیرت معاونت هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم نیز طی سخنانی اظهار داشت:  که اگر  شاهد کاهش جرائم و افزایش کشفیات و رضایتمندی مردم هستیم ناشی از فداکاری پرسنل محترم انتظامی با همراهی شورای اداری و پشتیبانی مردم است.

وی با بیان اینکه برای وجود امنیت درکشور باید ابتداء سپاسگزار خدا و بعد سبزپوشان سرو قامت نیروی انتظامی باشیم که این امنیت را برای شهروندان به ارمغان می‌آورند، بیان داشت: اگر ایثارگری این عزیزان نبود، ما نمی‌توانستیم در رفاه کامل به کسب وکار و امرار معاش بپردازیم.
 
معاونت هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد با تقدیر از زحمات کارکنان انتظامی علی الخصوص فرمانده انتظامی سابق لنده  تصریح کرد: هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی برای تجلیل و تقدیر از تلاشگران نظم و امنیت است.

سرهنگ محمدی سیرت  با ابراز خرسندی از حمایت‌های مردم و مسولان از سرگرد فرزین جمشیدی  در اجرای طرح‌های امنیتی و برقراری انضباط اجتماعی خطاب به وی گفت:خوش به حال شما که بعد از رفتنتون مردم اینگونه از شما به نیکی یاد کردند.

 ایشان فرماندهی جدید انتظامی شهرستان لنده را از مدیران قوی و افسران با سابقه دانست  که در رسته های مختلف کار کرده و تجارب بالایی دارند  و برای ایشان ارزوی توفیق روز افزون مسئلت نمودند.

در پایان این مراسم از سرگرد فرزین جمشیدی فرمانده سابق انتظامی شهرستان لنده که پیش از این  بعنوان فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی معارفه گردیده بود ،تکریم و سرهنگ محمود عدالت پرور را بعنوان فرمانده انتظامی شهرستان لنده معارفه گردید.نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: