«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
دوشنبه ۰۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۷  |  Monday, 24 January 2022
کد خبر: ۳۱۳۶۷
تاریخ انتشار: ۱۵:۰۴ - ۰۲ آذر ۱۴۰۰
در چهارمین روز از هفته بسیج؛
در چهارمین روز از هفته بسیج ، همایش تجلیل از بسیجیان فعال و پیشکسوتان سپاه شهرستان بویراحمد بر گزار شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آوای رودکوف از یاسوج ،سرهنگ انوری فرمانده بسیج ناحیه بویراحمد در سینما انقلاب شهریاسوج با حضور بسیجیان و فرماندهان اسبق بسیج ناحیه بویراحمد بیان کرد: در تاریخ ۱۱ آذر ۵۸ بسیج مستضعفین به فرمان امام(ره) تاسیس شد.

سرهنگ انوری تصریح کرد: در ۸ سال دفاع مقدس بسیج کاری کرد کارستان، اگر سال های پیش، دوره قاجار و پهلوی  را نگاه کنیم می بینیم بدون اینکه تیری شلیک شود خاک ما به دست بیگانگان می افتاد .

وی افزود: بسیج هرکجا رفت و دست گذشت موفق شده و حوادث را حل کرده است .

فرمانده مقاومت ناحیه یاسوج در پایان گفت: در بیماری کرونا در طرح شهید سلیمانی بسیجیان کاری کردند که امروز وضعیت بهتری داشته باشیم .


همچنین سرهنگ نصیر زاده از پیشکسوتان سپاه ناحیه بویراحمد طی سخنانی گفت: جهاد الان جهاد اکبر است امروز آسیب ها و نفوذ ها بالاست در میدان بودن نیز سخت تر است.


در ادامه سرهنگ مثنوی از فرماندهان اسبق ناحیه مقاومت بسیج یاسوج وجانشین فرماندهی سپاه فتح استان با بیان اینکه یکی از آفت های موجود در سپاه و ادارات عدم پیوستگی نسلی است گفت:این مهم همواره از دغدغه های  حضرت آقا در بیانیه گام دوم انقلاب  و جزء مطالبات اصلی ایشان هستند .

وی در ادامه اظهار داشت:افتخار به گذشته وامید به آینده از فرمایشات مقام معظم رهبری است؛
انقلاب اسلامی یک فرآیند یک شبه نیست وضعیت انقلاب اسلامی دایره ای است پیوستگی دارد وهیچ انقطاعی نیست.


در پایان این مراسم از بسیجیان فعال و پیشکسوتان سپاه شهرستان بویراحمد تجلیل بعمل آمده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز