کد خبر: ۳۱۳۸۶
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۳
به مناسبت هفته بسیج؛
همزمان با آخرین روز هفته بسیج همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی با حضور قشرهای مختلف مردم، مسئولان ورزشی و فرهنگی در یاسوج برگزار شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آوای رودکوف از یاسوج؛در این همایش که صبح امروز برگزار شد شرکت کنندگی مسیر گلزار شهدای یاسوج تا پارک ولایت این شهر را پیاده روی کردند.

این همایش با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان، هیات ورزش های همگانی استان، شهرداری یاسوج، سازمان بسیج ورزشکاران سپاه فتح، معاونت فرهنگی سپاه فتح، تیپ ۴۸ فتح و بسیج دانشجویی سپاه فتح برگزار شد.

سرهنگ مثنوی: بسیج در تمامی عرصه ها پرچمدار است


جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در این آیین ضمن گرامیداشت هفته بسیج گفت؛ آخرین روز هفته بسیج به نام " بسیج ،معنویت و اخلاق " نامگذاری شده است و امروز در شناسنامه افتخارات این استان ۱۱۰۰ شهید بسیجی می درخشد.

سرهنگ پاسدار مصطفی مثنوی افزود با اشاره به اینکه در هر جایی که مردم در عرصه های مختلف اقتصادی ،فرهنگی،اجتماعی و سایر حوزه‌ها نیاز به خدمت دارند بسیج پرچمدار و علمدار است و در صحنه حضور دارد.

وی به فعالیت های گوناگون بسیج به ویژه در حوزه بهداشت و درمان اشاره کرد و گفت؛ بسیج در طرح شهید سلیمانی به کمک دولت آمد و برکت این طرح را دیدیم.

مثنوی ادامه داد؛ در شرایطی که بسیاری از کشورها درگیر ویروس منحوس کرونا هستند و هنوز نتوانسته اند این بیماری را کنترل کنند با اجرای طرح شهید سلیمانی، واکسیناسیون و پیگیری خانه به خانه روند شیوع آن در سطح کشور و استان کاهش یافت .

جانشین سپاه فتح استان ابراز داشت ؛ طرح شهید سلیمانی در حوزه بهداشت و درمان در پنج مرحله اجرایی شد و بسیج جامعه پزشکی و بهداری سپاه فتح با تمام توان به یاری مردم شتافتند.

وی گفت؛ در بحث رزمایش کمک مومنانه نیز بسیج نقش اساسی ایفا کرد و همچنین دو هزار سری جهیزیه با کمک دستگاه های اجرایی استان و به همت بسیج سازندگی سپاه فتح بین زوج های جوان در مناطق کمتر برخوردار توزیع شد.

مثنوی ابراز داشت؛ بسیج پاره تن مردم است و بنا به اقتضای نیاز مردم در صحنه ها حضور پیدا می‌کند .

وی افزود؛  بخشی از بصیرت جامعه که نظام را در برابر استکبار بیمه کرده است مرهون تلاش بسیجیان و هادیان سیاسی است.

در پایان این همایش به قید قرعه جوایز نفیسی از جمله کارت هدیه، بسته ارزاق، لباس و لوازم ورزشی به شرکت کنندگان اهدا شد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: