کد خبر: ۳۱۹۷۷
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۷
فوری؛
این طرح در سراسر استان در حال اجرا می باشد و در شهرستان بهمئی با مرکزیت لیکک با حضور و همکاری فرماندهی نیروی انتظامی، نیروهای انتظامی و مجموعه قضایی انجام شد.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف از بهمئی ؛ دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بهمئی از اجرای مرحله پنجم طرح ارتقاء و امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد و گفت ؛ مرحله پنجم طرح ارتقاء امنیت اجتماعی از ساعت ۱۹ الی ۲۳ در تمام نقطه های شهرستان از جمله  پارک های شهدای گمنام و مالیات  و در ورودی و خروجی شهر اجرا شد.


عبدالله حبیبی منش اظهار کرد: این طرح در سراسر استان در حال اجرا می باشد و در شهرستان بهمئی  با مرکزیت لیکک با حضور و همکاری فرماندهی نیروی انتظامی، نیروهای  انتظامی و مجموعه قضایی انجام شد.

وی با بیان اینکه کسانی که امنیت مردم را به خطر اندازند جایگاه آنها در زندان خواهد بود، خاطرنشان کرد: امروز کسانی که با حمل سلاح سرد و گرم بخواهند امنیت مردم را که ثمره ی خون شهدای عزیز ما هست به خطر بیاندازند، قطعاً در چنگال دستان مقتدر پلیس گرفتار خواهند شد و جای آنها در زندان خواهد بود.


وی اظهار داشت: مرحله ۶ این طرح در دیگر مناطق جرم خیز شهر اجرا خواهد شد و هدف از اجرای طرح پیشگیری از وقوع جرم و ارتقا امنیت است.

دادستان شهرستان بهمئی ادامه داد:  هرگونه اقدام برای برهم زدن نظم و آسایش عمومی از طرف هر شخصی با برخورد سریع و قاطع دستگاه قضا و پلیس همراه خواهد بود.


وی در پایان گفت: جا دارد که از همکاران و حضور موثر نیروی انتظامی شهرستان تشکر نماییم.


فرمانده انتظامی شهرستان بهمئ ینیز گفت : به مردم اطمینان خواهیم داد که اجازه عرض اندام و قدرت نمایی به هیچ فردی را نخواهیم داد و تا هر زمان که احساس کنیم نیاز می باشد این طرح را ادامه خواهیم داد.


سرهنگ فرزین جمشیدی افزود: مرحله پنجم با مشارکت بیش از ۶۰ نیروی پلیس در قالب ۱۰ تیم عملیاتی برگزار شد.

وی ابراز کرد: ماموران در سطح شهرستان طی بررسی‌های اطلاعاتی و میدانی با اقدامات غافلگیرانه و ضربتی موفق به دستگیری 5 نفر در این خصوص شدند.


فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهمئی با اشاره به اینکه با حمل کنندگان و دارندگان سلاح‌های سرد و گرم شامل سلاح های مجاز و غیر مجاز و رانندگانی که برای مردم ایجا مزاحمت می‌کنند قاطعانه برخورد می شود ادامه داد: ماموران در این طرح مقادیری سلاح سرد کشف ، مقادیری اموال سرقتی ضبط ، ۲ دستگاه خودرو متخلف توقیف ،  بیش از ۳۰ خودروی شیشه دودی هم اعمال قانون شدند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: