کد خبر: ۳۲۰۵۷
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۸
به همت کمیته امداد منطقه یک یاسوج و همزمان با هفته احسان ونیکوکاری :
رئیس کمیته امداد منطقه یک یاسوج گفت: به مناسبت هفته احسان ونیکوکاری واعیاد شعبانیه ۸۰ فقره جهیزیه به زوج های جوان تحت حمایت امداد منطقه یک یاسوج جهت شروع زندگی مشترک اهداء شد.
 به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛همزمان با هفته احسان ونیکوکاری واعیاد شعبانیه، مراسم اهداء نمادین ۸۰ فقره جهیزیه  به همت کمیته امداد منطقه یک یاسوج برگزار شد. 


مصیب حیدری در حاشیه این مراسم با تبریک چهل وسومین سالگرد تاسیس این نهاد و اعیاد شعبانیه، گفت: به برکت نظام جمهوری اسلامی و با تأسیس کمیته امداد اقدامات بسیار مؤثری تاکنون به نیازمندان ارائه شده است. 


وی تصریح کرد: اهداء جهیزیه به منظور تحکیم بنیاد خانواده وکمک به ازدواج آسان مددجویان تحت حمایت یکی از  برنامه های فرهنگی این نهاد است. 


حیدری بیان کرد: اعتبار ومبلغ هزینه شده در خصوص تامین این تعداد جهیزیه بالغ بر یک میلیارد و۶۰۰ میلیون تومان است.   

                     
حیدری با اشاره به اینکه اقلام جهیزیه های اهدایی شامل یخچال، تلویزیون،جاروبرقی، اجاق گاز و ماشین لباسشویی است،    گفت: نوعروسان تحت حمایت این نهاد قبل از دریافت جهیزیه در دوره های آموزشی قبل از ازدواج که توسط این نهاد برای آشنایی بیشتر آنان برگزار می شود شرکت می کنند. 


وی ضمن تقدیر و تشکر از همراهی خیران نیکوکار در برنامه های کمیته امدد، بیان کرد: از همه خیران نیکوکار دعوت می کنیم تا مثل همیشه با مشارکت در طرح اهداء جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت برای آغاز زندگی مشترک یاریگر این نهاد باشند. وی با یاد آوری اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۲۵ فقره جهیزیه بین نوعروسان کمیته امداد منطقه یک یاسوج توزیع شده گفت؛ اعتبار خرید این اقلام به صورت عمده بالغ بر ۲ میلیاردو ۵۰۰ میلیون تومان است. وی در پایان با یاداوری اینکه تعداد ۵۰ زوج دیگر پشت نوبت دریافت جهیزیه در اداره منطقه یک یاسوج میباشند گفت؛ تلاش براین است که تا نیمه شعبان نسبت به اهدای جهیزیه به همه زوجهای جوان اقدام وهمچنین چشم انتطار حمایت خیران ونیکوکاران بزرگوار جهت تامین جهیزیه برای فرستادن نوعروسان به خانه بخت هستیم. حیدری در پایان یادآور شد شماره کارت 6037997950026477 جهت کمک به نیازمندان در هفته احسان ونیکوکاری اعلام که منتطر دستان سخاوتند نیکوکاران حتی با مبالعی جزیی هستیم که کمکهای خود را درجشن نیکوکاری تا ۲۵ اسفند اهدا نمایند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: