کد خبر: ۳۲۳۲۹
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۴
فرمانده انتظامی بهمئی خبر داد:
فرمانده انتظامی بهمئی گفت: 10نفر از عوامل نزاع دسته جمعی در قلعه نادر لیکک در کمترین زمان ممکن شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آوای رودکوف از بهمئی ؛سرهنگ فرزین جمشیدی فرمانده  انتظامی شهرستان بهمئی از شناسایی و دستگیری ۱۰ نفر از عاملان نزاع دسته جمعی در کمترین زمان ممکن در این شهرستان خبر داد.

وی در خصوص نزاع دست جمعی گفت: در پی وقوع یک فقره درگیری منجر به نزاع دست جمعی در قلعه نادر شهر لیکک گزارش شد بلافاصله تیم‌های انتظامی پلیس و دیگر نیرو‌های امدادی، برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهمئی ادامه داد: ماموران نیروی انتظامی شهرستان بهمئی در کم‌ترین زمان ممکن افراد را شناسایی کرد و ۱۰ نفر از عوامل این درگیری را دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی دادند.

جمشیدی افزود: بسیاری از نزاع‌ها و درگیری‌ها حاصل بی اطلاعی برخی افرادی است که هیچ گونه اطلاعی از حقوق اجتماعی مردم در جامعه ندارند.

وی با تأکید بر برخورد قاطع و بدون اغماض پلیس با اراذل و اوباش اضافه کرد: مخلان نظم و امنیت و آرامش شهروندان بدانند که بی‌تردید پلیس به پشتوانه همکاری آگاهانه شهروندان و حمایت دستگاه قضائی با قاطعیت و جدیت تمام با قانون شکنان برخورد خواهد کرد.

فرمانده نیروی انتظامی بهمئی در پایان عنوان کرد: با بیان اینکه پلیس با هرگونه ایجاد نا امنی به شدت و با قاطعیت برخورد می‌کند اضافه کرد: شهروندان با مشاهده هرگونه نزاع و درگیری را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: