کد خبر: ۳۲۴۸۸
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۶
حرف‌های تند معاون سیاسی استاندارکهگیلویه و بویراحمد خطاب به مدیران:
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به مهم بودن جلسات فرهنگی و اجتماعی گفت: مدیران در دولت انقلابی و جهادی پای کار بیایند.

به گزارشپایگاه خبری آوای رودکوفاز یاسوج؛سید جواد هاشمی‌مهر در جلسه فرهنگی و اجتماعی با انتقاد از عدم حضور مدیران فرهنگی در این نشست مهم گفت: چون از رفتار مدیران بسیار مکدر هستم قصد صحبت نداشتم اما چند کلمه‌ای در این زمینه با مدیران صحبت دارم.

مدیرانی که تا دیروز برای گرفتن پست التماس می‌کردند بسم‌الله پای کار بیایند و کار کنند/آسیب‌های اجتماعی زندگی‌ها را از ریل خارج کرده!

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه اینگونه رفتارها در شان مدیران انقلابی و جهادی نیست، افزود: اگر می‌گوییم مدیر انقلابی و جهادی هستیم بسم‌الله کار کنیم.

وی با بیان اینکه وادادگی مدیران با هیچ دولتی همخوانی ندارد، ادامه داد: کهگیلویه و بویراحمد نه مشکل سیاسی دارد نه امنیتی هر بلائی دارد سر این استان می‌آید همه از آسیب‌های اجتماعی است و می‌خواهیم با این مدیران آسیب‌ها را کاهش دهیم!

هاشمی‌مهر با بیان اینکه همه تهدیدات در استان از ناحیه مسائل اجتماعی است، گفت: یا این عنوان‌ها را بردارید یا احساس مسئولیت کنید و پای کار بیاید هیچ کارگروهی مهمتر از این کارگروه نیست عدم حضور مدیران فرهنگی قابل پذیرش نیست این موضوع را هم به استاندار و هم به مدیران بالادستی در تهران گزارش می‌دهم.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با ابراز نگرانی از جایگاه‌های استان در برخی آسیب‌های اجتماعی گفت: مدیران دستگاه‌های فرهنگی بیایند و گزارش دهند برای رفع معضلات اجتماعی چه کاری انجام داده‌اند.

وی عنوان کرد: بدحجابی در استان بیداد می‌کند در جامعه مسلمان شیعه آن هم لر متعصب کهگیلویه و بویراحمد بروید و ببینید وضعیت پوشش مردم در خیابان‌ها را، این وضعیت نگران کننده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر آنچه باید مورد توجه باشد موضوعات اجتماعی است، گفت: اگر بخواهیم با این وارونگی و وادادگی کار کنیم که فایده ندارد.

هاشمی‌مهر در ادامه سخنان خود بیان کرد: دستور کار جلسه برای همه ارسال شده است بعد نماینده دستگاه در جلسه حاضر شده و می گوید از دستور کار بی‌اطلاع بوده اگر از دستور کار اطلاعی ندارید چرا در جلسه حاضر می‌شوید و وقت خود و دیگران را می‌گیرید.

وی با بیان اینکه در جلسات بعدی معاونین را به جلسات راه نمی‌دهیم، گفت: مدیران به جلسات اهمیت نمی‌دهند بعد می‌گویم استان در آسیب اجتماعی فلان جایگاه را دارد.

وی خطاب به مدیران با بیان اینکه تا دیروز برای گرفتن پست مدیریتی التماس می‌کردید گفت: آنهایی که تا دیروز التماس می‌کردند بسم‌الله پای کار بیایند و کار کنند.

هاشمی‌مهر ادامه داد: آسیب‌های اجتماعی زندگی‌ها را از ریل خارج کرده و شاهد از هم پاشیدن زندگی‌ها هستیم آنوقت مدیر در اتاق خود نشسته و اهمیتی به جلسات فرهنگی و اجتماعی نمی‌دهد که واقعا زیبنده نیست.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: ریل‌گذاری در آسیب‌های اجتماعی، عفاف و حجاب و دستور مقام معظم رهبری پیرامون جوانی جمعیت در این کارگروه است اما مدیران حاضر نمی‌شوند و جلسه هم ابتر است. در دولت جهادی و انقلابی همه بسترها فراهم است کار کنید.

هاشمی‌مهر در بخش سوم سخنان خود در خصوص نبود دفتر تسهیل‌گری در استان گفت: در سایر استان‌ها دفتر تسهیل‌گیری راه‌اندازی شده اما در استان فاقد این دفتر هستیم و تلاش می‌کنیم مجوز راه‌اندازی دفتر تسهیل‌گری به استان داده شود.


وی خاطرنشان کرد: همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی برای روز ۲۴ تیرماه در استان پیش‌بینی شده و قرار است از شبکه سوم سیما پخش شود که دستگاه‌ها جهت برگزاری بهتر این همایش به ورزش و جوانان کمک کنند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: