کد خبر: ۳۲۵۲۰
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۸
یاداشت از محسن تیربند:
برخی ها گلوی خود را در جهت دفاع از جنگل های به تاراج رفته زاگرس در مجلس شورای اسلامی پاره نکنند...!

پایگاه خبری آوای رودکوف-محسن تیربند:مدتی است که در رسانه ها فاجعه های تخریب جنگل های زاگرس، این میراث گرانقدر که هر روز با یک داستان و بر اثر سوء مدیریت در حال نابودی است موج میزند.

گاهی تصرف منابع طبیعی ، قاچاق چوب ، آتش سوزی های عمدی ،سوسک چوبخوار و بیماری زغالی و اکنون پروانه هایی که تارهای تنیده شده خود را هم در فکر مسولین و هم به دور درختان زاگرس تنیده است و در این اقیانوس تصمیم گیری هر کدام به جهتی پارو میزنید.

لازم است بدانید زنجیره اکوسیستمی منوط به منابع طبیعی تنها نیست و دیگر نهادهایی که در لاک سکوت فرو رفته اند سکوتشان دیگر جایز نیست و اگر نمیتوانید مدیریت کنید کنار بروید و میدان را به اهلش بسپارید و دست از این لجبازی های سیاسی خانمان سوز بردارید.

این قایقی که میخ لجبازی شما در آن فرو رفته زنجیره حیات وحش و اکوسیستم های زیست محیطی را نشانه رفته و قطعا تاثراتش در کل کشور گسترش خواهد یافت و دامن همه موجودات زنده را در بر خواهد گرفت.

اگر به آینده کار توجه نکنید شک نکنید غرامت سنگینی در قبال گسترش این فاجعه به دیگر مرزهای استانی و یا کشوری پرداخت خواهید کرد.

سوء مدیریت در دو حوزه منابع طبیعی و محیط زیست کاملا مشهود است.

توصیه به دانش آموختگان منابع طبیعی و محیط زیست به هیچ عنوان علم خود را در اختیار مدیران نالایق قرار ندهید تا از علم و تخصص شما بر این کرسی های ناحق تکیه نزنند.

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۲
دلی رچ
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۹
0
2
هی دایی چی و آستانکو نمونده با ای باند بازی و مدیران ضعیف
شهروند
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۹
1
2
اکوسیستمش چه بی ده مردم و گسنی مردنه بگیت یا امام یا روشنفکر یا هر که زورش ایرسه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: