کد خبر: ۳۲۶۹۷
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۰
مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:
با اعزام بالگرد امداد و نجات از سوی جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد چهار خانم و یک پسر بچه در منطقه عشایری دیوهاشم شهرستان دنا نجات یافتند .

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف از یاسوج؛ کاظمی فلاحی دوست سرپرست این جمعیت از نجات جان پنج نفر در منطقه عشایری دیوهاشم شهرستان دنا خبر داد .

نجات جان چهار خانم و پسر بچه عشایر منطقه دیو هاشم روستای کره سفلی توسط بالگرد جمعیت هلال احمر/تصاویر

فلاحی دوست افزود با اعلام گرفتار شدن ۵ نفر (چهار خانم یک پسر بچه) در آب گرفتگی ها و سیل منطقه عشایری دیو هاشم روستای کره سفلی شهرستان دنا بلافاصله با همکاری سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور و جمعیت هلال احمر استان فارس یک فروند بالگرد امداد و نجات به استان اعزام شد و با ملحق شدن یک تیم امداد و نجات کوهستان از سوی جمعیت هلال احمر شهرستان دنا در محل حادثه حضور یافته و چهارخانم و یک پسر بچه عشایر را که دربین آبگرفتگی ها و سیلاب محصور شده و راه دسترسی و جاده های منتهی به آن منطقه نیز از بین رفته بود را نجات دادند .

هم اکنون نیز بالگرد امداد ونجات مشغول امدادرسانی و ارسال اقلام امدادی به روستاها و مناطق عشایری سیل زده در شهرستانهای مارگون و بویراحمد باتوجه به ازبین رفتن راههای ارتباطی و عدم دسترسی به این مناطق میباشد که اخبار تکمیلی متعاقباً اعلام خواهد شد .

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: