کد خبر: ۳۲۷۲۱
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۵
آوای رودکوف؛
رئیس کمیته امداد منطقه یک یاسوج در راستای مساعدت و توانمندسازی خانواده های ایتام اطلاعیه ای صادر نمود.

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛مصیب حیدری رئیس کمیته امداد منطقه یک یاسوج در راستای مساعدت و توانمندسازی خانواده های ایتام اطلاعیه ای صادر نمود.

اطلاعیه جذب حامی کمیته امداد امام خمینی (ره) منطقه یک یاسوج درجهت مساعدت و توانمندسازی خانواده های ایتام

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

  ضمن عرض تسلیت ایام تاسوعا وعاشورای حسینی وتقدیر وتشکر از همه خیرین ونیکوکارانی که از ابتدای سال جاری عنایت داشتند وکفالت یک یا چند یتیم را عهده دار وماهیانه مبلغی از ۲۰تا ۱۰۰هزار تومان به حساب انان واریز کردند به اطلاع میرساند : کمیته امداد منطقه یک از ابتدای سال تا کنون با مساعدت شما بزرگواران تعداد ۱۳۶حامی به حامیان خود اضافه کرد وان شا ءالله سایر عزیزانی که قصد کفالت از ایتام ومحسنین را دارند میتوانند
با ارسال کد ملی،تاریخ تولد بر اساس روز ،ماه وسال خود وهمچنین آدرس،وشماره همراه خود ومبلغ پیشنهادی ماهیانه به یک یا چند یتیم وارسال پیامک بر روی شماره همراه 09171451619 اینجانب نسبت به ثبت نام برای حمایت از ایتام ومحسنین اقدام نمایند.

یقینا این مساعدت خیر دنیا و اخرت برای شما وبهترین باقیات وصالحات است. از همه مخاطبین بزرگواری که این پیام برایشان ارسال میشود تقاضا مندیم در حد امکان برای دوستان وبستگان خود به اشتراک بگذارند که ان شاءالله قلب امام عصر (عج) از این حرکت خیرخواهانه ماراضی و خشنود گردد.

 

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: