کد خبر: ۳۳۰۳۰
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۹
همزمان با 26 مهر ماه منتشر شد:
رئیس اداره ورزش و جوانان بهمئی با صدور پیامی فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش را به مردم و جامعه ورزشی تبریک گفت.

پایگاه خبری آوای رودکوف:ابوالفضل بیانی رئیس اداره ورزش و جوانان بهمئی با صدور پیامی فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش را به مردم و جامعه ورزشی تبریک گفت.

پیام تبریک رئیس اداره ورزش و جوانان بهمئی به مناسبت هفته تربیت بدنی

در پیام رئیس دستگاه ورزش و جوانان شهرستان بهمئی آمده است؛

بسم الله الرحمن الرحیم
فرا رسیدن هفته تربیت بدنی را به جامعه ورزشی شهرستان، به ویژه کارکنان اداره ورزش و امور جوانان و تمامی کسانی که در پیشبرد ورزش شهرستان سهمی را بر عهده دارند، تبریک عرض می نمایم.

نام گذاری هفته تربیت بدنی و ورزش، مجالی برای اندیشیدن به روش های توسعه و رشد وجودی انسان و معرفی الگوهای انسانیت و پهلوانی است.

بی شک ورزش شهرستان بهمئی، با توجه به ظرفیت ها و سرمایه انسانی جوان، مستعد و بالنده، از زمینه های بسیار خوبی برای رشد و تعالی بیشتر برخوردار است و با برنامه ریزی های مناسب و انجام سرمایه گذاری و حمایت های لازم، می توان شاهد حضور پر رنگتر و درخشش بیشتر ورزشکاران غیور شهرستان در عرصه رقابت های ملی و بین المللی گردید.

ورزش به عنوان پدیده اجتماعی و فرهنگی، نقشی اساسی و بنیادی، در زندگی امروز دارد. وموجب رمز سلامت، تندرستی و پویایی است و توسعه آن، ارتقاء سلامت عمومی و افزایش روحیه و نشاط اجتماعی را به دنبال خواهد داشت ،ورزش و تربیت بدنی به عنوان یک پدیده تربیتی سازنده و مفید در غنای فرهنگی جامعه حائز اهمیت است و بر این اساس وسیله ای برای رشد وجودی و کمال انسان و عامل همبستگی اجتماعی و انتقال فرهنگ ها و ارزش ها محسوب می شود. از این منظر ورزش هیچگاه محدود به زمان و مکان نبوده و باید شرایطی فراهم شود تا با نهادینه شدن فرهنگ ورزشی، این مهم به عنوان یک اصل و نیاز اساسی، مورد اهتمام همه خانواده ها و تک تک اقشار جامعه، قرارگیرد.

اینجانب فرارسیدن هفته تربیت بدنی را به کلیه دست اندرکاران امر تربیت بدنی و ورزش،مربیان ،ورزشکاران ،داوران ،پیشکسوتان، قهرمانان ورزشی وکلیه حامیان ورزشی استان کهگیلویه وبویر احمد و شهرستان ورزش دوست بهمئی تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال توفیق روز افزون جامعه ورزش کشور را مسئلت می نمایم.

ابوالفضل بیانی
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: