کد خبر: ۳۳۰۳۹
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۹
آوای رودکوف؛
کارگر استودیو شبکه باران ، با فعالیتهای رسانه ای شخصی خود از جمله حضور در جشنواره های فیلم و فیلمنامه، همچنین حضور به عنوان نویسنده و خبرنگار در رسانه های محلی،ملی و بین المللی خوش درخشید.

پایگاه خبری آوای رودکوف:کارگر استودیو شبکه باران ، با فعالیتهای رسانه ای شخصی خود از جمله حضور در جشنواره های فیلم و فیلمنامه، همچنین حضور به عنوان نویسنده و خبرنگار در رسانه های محلی،ملی و بین المللی خوش درخشید.

کارگری که نامش بین فعالترین هنرمندان قرن می درخشد

به گزارش خبرنگار ما ، برخی رسانه ها در خبری اعلام کردند : نام حجت بقایی به عنوان فرد رسانه ای (خبرنگار – مستندساز – شاعر و ترانه سرا – تکنسین رسانه) فعال قرن بیستم در نشریاتی چون scientiano – geniano – regime – stringfix – flock و amazon و نشریات دیگر معرفی شده است. این برای پانزدهمین سال متوالی است که نام این هنرمند رشتی در این نشریات می درخشد.

بقایی به عنوان پژوهشگر فعالیت خود را از مرکز نظرسنجی ارشاد آغاز کرد و بعدها با مراکز پژوهشی به همکاری ادامه داد.

ایشان در حوزه های فیلمنامه نویسی، ادبیات، خبرنگاری هم فعالیتهایی دارند.

بقایی تاکنون بیش از سیصد مستند و برنامه ترکیبی را تهیه یا کارگردانی کرده است.

در این رسانه ها ذکر شده : حجت بقایی از سال ۱۳۹۵ رسماً در امور مشاوره فعالیت می کنند و از افتتاح باشگاه مشاورین زیست بوم کسب و کار با باشگاه همکاری می نماید.

حجت بقایی تجربه همکاری با دانشگاه ابن سینای گرجستان و دانشگاه جهانی ورزش را دارد.
برای مصاحبه با این هنرمند که در اغلب جشنواره ها مسابقات به عنوان هنرمندگیلانی حضور یافته تماس گرفتیم ، موفق به مصاحبه نشدیم .

عضو خانه سینما ، عضو انجمن صنفی روزنامه نگاران و خبرنگاران ایران ، عضو فعال جامعه روابط عمومی کشور ، عضو جامعه تولیدکنندگان ویدیویی کشور و ... از جمله فعالیتهای اجتماعی این کارگر استودیویی شبکه باران است .

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: