کد خبر: ۳۳۲۹۱
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۲
در بازدید سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای از کمپ ترک اعتیاد عنوان شد:
سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای به همراه معاون عمران و برنامه ریزی فرماندار از کمپ ترک اعتیاد اعتماد شهرستان بهمئی بازدید نمودند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آوای رودکوف از بهمئی ؛سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای به همراه معاون عمران و برنامه ریزی فرماندار از کمپ ترک اعتیاد اعتماد شهرستان بهمئی بازدید نمودند.

منصوری سرپرست اداره فنی و حرفه شهرستان بهمئی گفت: دوره های آموزش مهارتی به معتادان بهبود یافته در محل کمپ ترک اعتیاد در حال برگزاری است.آموزشهای مهارتی یکی از عوامل مهم در ایجاد اشتغال برای افراد بهبود یافته است

معتادان بهبودیافته بهمئی آموزش‌های مهارتی فرا می گیرند

وی اضافه کرد؛ تعداد ۱۶ نفر از معتادان بهبود یافته آموزشهای فنی و حرفه ای را در دوره (لوله کش گاز خانگی تجاری) را فرا می گیرندو در پایان دوره آموزشی به مهارت آموختگان موفق گواهینامه مهارت اعطا می شود. تا بتوانند از تسهیلات وام خود اشتغالی بهره مند شوند.

منصوری افزود؛ باید با همکاری دستگاه های اجرایی شرایط و بستر مناسب را جهت اشتغال افراد بهبود یافته در شهرستان را فراهم و آنها را جهت ورود به بازار کار و تولید تشویق نمائیم.

معتادان بهبودیافته بهمئی آموزش‌های مهارتی فرا می گیرند

◀️ مهندس الهی معاون فرماندار از کمپ اعتیاد اعتماد و از نحوه نگهداری در این کمپ و از اجرای دوره های آموزشی در حال اجرا بازدید بعمل آورده و در ادامه گفتگو و اظهار امیدواری کرد که آنان با بهبودی کامل مرکز را ترک و در آینده نیز برگشت نداشته باشند.

مهندس الهی قول پیگیری و همکاری های لازم را با این قشر از جامعه داده اند.

معتادان بهبودیافته بهمئی آموزش‌های مهارتی فرا می گیرند

در پایان از همکاری خوب و اجرای برنامه های آموزشی گروه هدف معتادین بهبود یافته مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بهمئی تقدیر و تشکر کرده اند.

نریمانی مسئول کمپ ترک اعتیاد اعتماد از حضور و همکاری خوب سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای و معاونت محترم فرمانداری تقدیر و تشکر کرده اند و خواستار حمایت های بیشتر از سمت مسئولین و ادارات دستگاه های اجرایی شدند.

 

خبرنگار:سامان خوبی زاده

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: