کد خبر: ۳۳۵۷۲
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۴
آوای رودکوف گزارش می دهد:
نشست ۳ ساعته فرماندار شهرستان بهمئی و شورای شهر لیکک در ساختمان شورا برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف ؛رضا بنیاداشت رئیس شورای شهر لیکک بر پیگیری حق آلایندگی و اقدام عملی جهت تغییر و تحول اسناد رسمی که نزدیک به ۲سال از آغاز به کار شورای جدید در شهرداری و تاکید بر وحدت بین مسئولین تاکید نمود که اختلاف نظر باعث می شود مردم متضرر شوند .

محسن کوکب نژاد عضو دیگر شورای شهر لیکک بر نظارت جدی بیشتر بر بازار و همکاری بانک ها در تامین نقدینگی در خود پردازها جهت حل مشکلات شهروندان تاکید کرد.

علیداد رگبار مقدم عضو دیگر شورای شهر لیکک گفت: انتظار مردم از مسئولان وحدت و همدلی است و هر چه مسولان با هم هماهنگ و همدل باشند بهتر میتوانند مشکلات شهروندان را بررسی کنند لذا امید است که همه مردم هم در حرف و هم در عمل هماهنگی و انسجام مسئولان را در خدمت رسانی ببینند .

جمشید زکی نژاد دیگر عضو شورای شهر لیکک افزود: نظارت بیشتر بر تعرفه های نظام مهندسی که افزایش تعرفه ها باعث نارضایتی شهروندان شده است و همچنین بر تفاهم و همکاری همه مسئولین جهت پیشرفت خدمت رسانی به مردم تاکید کردند .

عبدالرضا شجاعی عضو دیگر شورای شهر لیکک از حضور پرشور شهروندان در راهپیمایی ۲۲بهمن تشکر کرد و تاکید کرد که مردم با وجود همه مشکلات منسجم و متعهد پای آرمانهای انقلاب و نظام ایستاده اند و شایسته احترام و خدمت رسانی بیشتر می باشند.

فرماندار شهرستان بهمئی بر تلاش بیشتر شورا و شهرداری لیکک برای جلب رضایت مردم تاکید کرد وگفت: بسیاری از مشکلات مردم و انتظارات شهروندان شهر لیکک با امکانات موجود شهرداری و با همت بیشتر شورای شهر قابل حل است .

علی محمدی با ابراز خرسندی از ادامه آسفالت ریزی خیابان ها ومعابر شهر لیکک بر نظارت فنی و مهندسی در امور عمرانی سطح شهر و همدلی وهمزبانی و اتحاد اعضای شورای شهر لیکک تاکید و ابراز امیدواری کرد با وفاق و همدلی شورای شهر و شهرداری مشکلات شهر لیکک حل شود.

فرماندار بهمئی خواستار اطلاع رسانی مطلوب از عملکرد دولت در حوزه خدمات رسانی شهری و بیان صریح مشکلات شهرداری به مردم شد و افزود : باید با صداقت و صراحت ، خدمات انجام گرفته و مشکلات پیش رو را با مردم در میان گذاشت تا مردم نیز با اعتماد و درک متقابل ، شهرداری و شورای شهر لیکک را در حل مشکلات شهری یاری نمایند.

محمدی بر همکاری بیشتر شورای اسلامی شهر لیکک با ادارات تاکید کرد و گفت: تعامل و همکاری شورا و ادارات به نفع مردم است.

فرماندار شهرستان بهمئی ادامه داد: در سیستم مدیریت شهری وظایف مدیران مشخص شده و هر فرد در مقام اجرایی خود باید بتواند وظایفش را به درستی انجام دهد، شورا، شهرداری، دستگاه های دولتی و سایر نهادهای اجرایی باید وظایف خود را به نحو مطلوب و با رعایت اصل عدم مداخله در کار یکدیگر به انجام برسانند، وظیفه همه ما ارائه خدمات مطلوب به مردم است.

فرماندار شهرستان بهمئی با اشاره به مشکلات شهرداری هم گفت: ادارات باید نهایت همکاری را با مجموعه شهرداری و شورای اسلامی داشته باشند و هر گونه کم کاری در خدمات دهی به شهروندان از سوی ادارات و این مجموعه پذیرفتنی نیست.

محمدی با بیان اینکه دیدگاه‌ها متفاوت است و از اولویت‌های شهرداری رعایت اصل قانون و حرکت در چارچوب قانون باشد، گفت: دامن زدن به مسائل سیاسی و قانون گریزی و تبعیض در مجموعه شهرداری جایگاهی ندارد.

فرماندار شهرستان بهمئی با تاکید بر درختکاری در سطح شهر و ایجاد فضای سبز گفت: مهم ترین فضا در هر شهر فضای سبز آن است افزود: باید حاشیه خیابان ها ،بلوارها و پیاده روها و ورودی و خروجی شهر با همکاری ادارات به فضایی
شاداب و دل انگیز تبدیل شود.

محمدی با تاکید بر دقت بیشتر شورا و شهرداری بر جهت پرداخت به موقع حقوق کارگران افزود؛ شورا و شهرداری شهر لیکک پرداخت حقوق کارگران اولیت خود باشد و نهایت تلاش در جهت پرداخت به موقع حقوق کارگران از سوی شورا و شهرداری لیکک شد.

فرماندار شهرستان بهمئی در پایان با اشاره به مسئله مهم دریافت حق آلایندگی نفت به شهرستان گفت: ۸۰ حلقه چاه نفت در بهمئی وجود دارد و این شهرستان استعداد خوبی در حوزه نفت دارد، بیان کرد: پس از گذشت ۴۴ سال از پیروزی انقلاب مردم بهمئی از ظرفیت‌های نفتی خود آنطور که باید و شاید بهره‌مند نیستند.

محمدی عنوان کرد: دریافت حق آلایندگی نفتی شهرستان بهمئی حق این مردم و مطالبه به جای آنها به حساب می آید.

فرماندار شهرستان بهمئی در پایان ابراز امیدواری کرد و گفت: با پیگیری و تلاش های فراوان از سوی نماینده مردم در مجلس و اعضای شورای تامین و شورای شهر این شهرستان در شرف واریزی حق آلایندگی نفتی قرار گرفت.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: