کد خبر: ۳۳۶۲۰
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۶
آوای رودکوف؛
فرمانده بسیج دانش آموزی شهرستان بهمئی از اعزام ۲۵ نفر از دانش آموزان مرد مقطع متوسطه اول و دوم مدارس بهمئی به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهید امینی شهرستان بهمئی با تبریک اعیاد شعبانیه و روز پاسدار و جانباز از اعزام ۲۵ نفر از دانش آموزان مدارس مختلف شهرستان با همکاری و هماهنگی اداره آموزش و پرورش شهرستان بهمئی به مناطق جنگی ( راهیان نور ) خبر داد گفت: این دانش آموزان از مدارس مختلف شهرستان هستند که به همراه سرپرست از اداره آموزش و پرورش به مناطق راهیان نور جنوب کشور اعزام شدند.

ستواندوم پاسدار وحید صالحی هدف از برگزاری اردوی راهیان نور را آشنایی دانش آموزان با اهداف شهدا، حفظ روحیه شهادت طلبی و آشنایی با فرهنگ جهاد و شهادت و استفاده از فضای فرهنگی در مناطق عملیاتی جنوب کشور عنوان کرد.

وی گفت: اردوهای راهیان نور در گام دوم انقلاب یکی از روش‌های موثر جهادتبیین و آشنایی نسل سوم و چهارم انقلاب با اهداف و آرمان‌های والای شهدا و ایثارگران است که می تواند الگوهای موفق و حماسه‌های ماندگار و هویت ساز را به نسل‌های نوجوان و جوان معرفی کند.

ستواندوم پاسدار صالحی پور ادامه داد: این حرکت امروز در پاسداشت شهدا در دوران دفاع مقدس است تا به دشمنان بگوییم که این تفکر و اندیشه در نظام جمهوری اسلامی جاری است.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهید امینی شهرستان بهمئی افزود : در این اردوی سه روزه که از ۶ تا ۸ اسفند ماه جاری می‌باشد دانش آموزان به مناطق عملیاتی جنوب ، شلمچه، هویزه ، دهلاویه و 2 کوهه بازدید و از نزدیک با مناطق جنگی و با فرهنگ ایثار، شهادت و جان‌فشانی رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس آشنا می‌شوند.

فرمانده حوزه دانش آموزی بهمئی افزود: به کوری چشم همه کشورهای اروپایی و امریکا و ایادیشان ما این بسیجیان را تربیت می کنیم که انشاءالله پاسداران آینده این انقلاب باشند پاسداری مکتب است و شغل نیست بلکه پاسداری از تفکر و اندیشه است.

صالحی در پایان با بیان اینکه این اردو ها ادامه خواهد داشت گفت: هفته گذشته تعداد ۲۵ نفر از دانش آموزان خواهر بسیجی به همراه مربیان طرح شهید بهنام محمدی به مناطق جنگی جنوب کشور جهت بازدید اعزام شدند.

عکس و گزارش از سامان خوبی زاده

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: