شهادت رئیس جمهور خدوم ‌و مغتنم و همراهان را محضر رهبر معظم انقلاب ‌‌و امت شهیدپرور ایران تسلیت عرض می‌نماییم.آوای رودکوف

      
کد خبر: ۳۳۷۵۳
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۴

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛ امام جمعه و رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان بهمئی از خانواده محترم جانباز و فرهنگی بازنشسته مرحوم محمد (حسن) زکی نژاد در پی حذف خرده فرهنگ ها از جمله عدم تیر اندازی در مراسم تشییع و تدفین با ارسال پیامی تقدیر و تشکر نمودند.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی
فضل الله المجاهدین علی القاعدین اجرا عظیما
آیه 95 سوره نساء
خانواده محترم جانباز و فرهنگی بازنشسته مرحوم محمد (حسن) زکی نژاد
چگونه می توان از سلحشوران و جانبازی که در دوران پر افتخار دفاع مقدس در راه خدا با جان و مال خود مجاهده و استقلال و آزادی و شرافت سرزمین اسلامی خویش را پاس داشته و نهال عزت و اقتدار نظام اسلامی را با خون خویش سیراب کرده‌اند سپاسگزاری و قدردانی کرد که شایسته و بایسته شأن والای آنان باشد.

نشان راستین ایثار و استواری برشانه های سترگ میهن اسلامی با نام‌هایی آراسته است که در راه استقلال و امنیتش، خویش را نثار کردند.

بی‌تردید حدیث این وارستگی، نسل به نسل، بالندگی و بزرگی می آفریند، خدمت صادقانه جنابعالی در حوزه تعلیم و تربیت و دانش آموزان این سرزمین را ارج می نهیم.

لازم می‌دانیم از حرکت و اقدام خانواده شما در پاسداشت فرهنگ اسلامی ــ شیعی و حذف خرده فرهنگ ها در مراسم تشییع و تدفین صمیمانه تشکر کنیم و امیدواریم که این حرکت سبب الگو در جامعه شهرستان بهمئی و موثر واقع شود. انشاالله


اسماعیل صلواتی
امام جمعه شهرستان بهمئی

مسعود فرحبخش
مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهمئی

تقدیر مسولان بهمئی بخاطر حذف خرده فرهنگ ها در یک مراسم تشییع و تدفین

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: