شهادت رئیس جمهور خدوم ‌و مغتنم و همراهان را محضر رهبر معظم انقلاب ‌‌و امت شهیدپرور ایران تسلیت عرض می‌نماییم.آوای رودکوف

      
کد خبر: ۳۳۹۷۱
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۹

به گزارش  پایگاه خبری آوای رودکوف؛جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بهمئی با آرایشگاههای زنانه شهرستان بهمئی جهت تبیین وظایف شرعی و قانونی با حضور فرمانده سپاه ناحیه بهمئی ، بخشدار مرکزی ، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر ، روسای صمت و فنی و حرفه ، رئیس حوزه علمیه ، رئیس اتاق اصناف ، بسیج اصناف، در محل اتاق اصناف تشکیل شد.

مدیر اداره صمت ضمن خیر مقدم به حضار تأکید کرد که ما از شما به جز آنچه را که قانون خواسته نمی خواهیم.

فرزاد دموری بیان داشت: همه موظفیم در راستای امر به معروف و نهی ازمنکر در حوزه فعالیتهای خود اقدام شایسته نموده و از همگان بخواهیم در مقابله با تهاجمات فرهنگ بیگانه ایستادگی نموده و توانمندی های خویش را با عمل به قانون به کار گرفته و جامعه ای همراه با آرامش، آسایش و امنیت برای نسل امروز ایجاد نمائیم.

حجت الاسلام طاها خوبی نژادیان دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بهمئی افزود: ستاد امر به معروف و نهی از منکر به عنوان یکی از مهمترین نهاد های نظارت بر اصناف و مشاغل می تواند با ورود به این عرصه بسیاری از ناهنجاری ها را ساماندهی کند.

وی خاطر نشان کرد: تمامی اصناف با ستاد امر به معروف همکاری لازم را داشته باشند تا بتوانیم از هر گونه ناهنجاری ها جلو گیری کنیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی هم با گرامیداشت سالروز سوم خرداد و تسلیت سالگرد درگذشت امام ره و با بیان اینکه حفظ انقلاب با عمل به امر به معروف تحقق می‌یابد اظهار داشت: یکی از نیازهای ضروری انقلاب در این مقطع زمانی عمل و ترویج فریضه دینی امر به معروف و نهی از منکر است.

سرهنگ مهدی غلامی نژاد تاکید بر همت بیشتر دولت‌مردان در زمینه امر به معروف و نهی از منکر عنوان کرد: مردم در امر به معروف و نهی از منکر جلوتر از مسئولان هستند و آمادگی هرگونه فداکاری را دارند.

وی خاطر نشان کرد: دشمنان ایمان مردم را هدف گرفته ایمان جوانان به واسطه توطئه‌های دشمن در خطر است و باید تمام تلاش خود را به کار گیریم که آنان به اهداف شوم خود نرسند.

سرهنگ غلامی نژاد ادامه داد: عمل به فریضه امر به معروف و نهی از منکر به‌عنوان یک تکلیف الهی بر همه واجب است.

وی در پایان گفت: سپاه از آمران به معروف و نهی از منکر حمایت می‌کند.

بخشدار مرکزی شهرستان بهمئی گفت: رعایت فریضه دینی امر به معروف و نهی از منکر در جامعه را یک وظیفه عمومی و همگانی دانست.وی بیان کردند که همه ما در هر جایگاهی قرار داریم باید نسبت به اجرایی کردن این مهم جدیت ویژه‌ای داشته باشیم.

علی عباسپور ادامه داشت: ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر رابر همه واجب و احیای آن را در جامعه از ضروریات این فریضه الهی عنوان کرد.

عباسپور خطاب به اصناف گفت: تنها عضویت در ستاد امر به معروف و نهی از منکر را کافی نیست بلکه ترویج، توسعه و عمل به این فریضتین واجب باید در دستور کار همگان باشد.

بخشدار مرکزی شهرستان بهمئی با بیان اینکه کسانی که اقدام به امر به معروف و نهی از منکر می‌کنند باید خود الگو در این فریضه باشند، افزود: اگر به موضوع امربه معروف و نهی از منکر وسیع نگاه کرده و دستورات آن را اجرا کنیم امورات دیگر نیز به تأسی این امر اصلاح می شود.

هادی منصوری مدیر اداره فنی و حرفه ای شهرستان بهمئی از آمادگی کامل جهت همکاری با ستاد امر به معروف و نهی از منکر خبر داد و گفت: بیشتر اصناف با آموزش و مجوز این اداره در حال فعالیت هستند و بر همه آنها تاکید میکنیم که اجرای امر به معروف و نهی از منکر بر همه واجب است‌.

فضل الله عباسی رئیس اتاق اصناف بهمئی به آرایشگاه های زنانه توصیه کرد و گفت: اجرای قوانین امر به معروف و نهی از منکر بر همگی واجب است.

وی ادامه داد: در صورت عدم همکاری اصناف با ستاد امر به معروف برخورد خواهیم کرد.

خانم بوستانی رئیس حوزه علمیه خواهران شهرستان بهمئی هم بر رعایت قوانین حجاب و عفاف تاکید کرد و گفت: رعایت عفاف بر همگی لازم است.

برگزاری جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بهمئی  با حضور آرایشگاه های زنانه

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: