« آواي رودکوف» خود را به اخلاق حرفه‌اي روزنامه‌نگاري پايبند مي‌داند و مبناي فعاليت اين سايت بر سه اصل « بيطرفي » ، «دقت » و « انصاف » استوار است.

      
کد خبر: ۳۴۴۳۷
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۳:۲۲
دادستان عمومی و انقلاب یاسوج خبر داد:
دادستان عمومی و انقلاب یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با کسانی که سعی دارند افرادی را بدون ضابطه و خلاف قانون در ادارات دولتی این استان استخدام کنند به شدت برخورد خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛سید علی ملک حسینی در دومین نشست شورای پیشگیری از وقوع جرم انتخاباتی گفت: با کسانی که سعی دارند افرادی را خلاف قانون و بدون ضابطه در ادارات استخدام کنند به شدت برخورد خواهد شد و در این شرایط که مردم باید اعتماد داشته باشند اگر مدیری بخواهد این اعتماد را از بین ببرد با وی به شدت برخورد خواهد شد.

برخورد دستگاه قضایی با استخدام‌های خلاف قانون

ملک حسینی افزود: با کسانی که امنیت مردم را مشوش کنند برخورد خواهد شد و با رسانه‌ای که نظام را در برابر مردم ضعیف نشان دهد حتماً برخورد خواهد شد.

وی افزود: تلاش دادگستری و دادستانی مرکز استان هماهنگی و همراهی در برگزاری یک انتخابات پرشور است و همه مسئولان نیز باید در این راستا تلاش کنند.

ملک حسینی اظهار کرد: انتخابات کاملاً مردمی است و اگر تخلفی صورت گیرد دادگستری به شدت برخورد خواهد کرد و خدماتی که حق مردم است باید به آن‌ها داده شود و هیچ مسئولی حق ندارد این خدمات را در حوزه انتخابات به سود خود انجام دهد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
پر طرفدار ترین