«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۵  |  Monday, 06 December 2021
کد خبر: ۹۴۹۹
تاریخ انتشار: ۱۳:۰۸ - ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۵
آوای رودکوف:مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد گفت: در روز میلادحضرت ابوالفضل(ع) از 9 هزار و 500 جانباز جنگ تحمیلی استان تجلیل می‌شود.

 به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف ، سید مصطفی مهدی ظهر امروز در نشست شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با اشاره به تجلیل از جانبازان جنگ تحمیلی گفت: روز میلاد حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز در 22 اردیبهشت امسال از 9 هزار و 500 جانباز جنگ تحمیلی استان تجلیل شد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: 9 هزار و 500 نفر جانباز در  استان تعیین درصد شدند و بیش از یک هزار و  200 نفر برای تعیین درصد جانبازی خود ثبت‌نام کردند.

وی تصریح کرد: 3 هزار و 730 نفر از جانبازان است دارای درصد جانبازی بالای 25 درصد هستند و بالغ بر 6 هزار نفر دیگر درصد جانبازی آنها زیر 25 درصد است.

این مسئول بر تجلیل از جانبازان در مناطق مختلف استان تأکید کرد و گفت: فرمانداران و بخشداران از جانبازان بالای 25 درصد که در روستاها زندگی می‌کنند دیداری و از آنها تجلیل کنند.

مهدی با اشاره به لزوم ساماندهی تصاویر شهدا در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت خاطرنشان کرد: با همکاری شهرداری یاسوج و سپاه تصاویر شهدای استان ساماندهی شوند./فارس

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز