کد خبر: ۱۵۳۴۵
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۹
نایب رئیس فدراسیون والیبال گفت: میزبانی کشور هند در مسابقات انتخابی جهان منطقه آسیای مرکزی قطعی شد.
 به گزارش آوای رودکوف به نقل از فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال زنان انتخابی قاره آسیا در دو مرحله برگزار می‌شود که در مرحله نخست رقابت‌ها در پنج گروه پیگیری می‌شود و تیم‌های قهرمان این پنج گروه به همراه پنج تیم برتر قاره آسیا در مرحله نهایی در دو گروه به مصاف یکدیگر می‌روند.

زهره میرسپاسی، نایب رئیس بانوان فدراسیون والیبال درباره برنامه‌های تیم ملی ایران برای حضور در این رقابت‌ها گفت: 15 بازیکن به اردوی تیم ملی دعوت شدند که تمرینات خود را از 12 آذر ماه در کمپ بانوان مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز می‌کنند.

 وی تصریح کرد: تیم ملی والیبال بانوان ایران 23 آذر ماه راهی هند می شود تا در رقابت های انتخابی منطقه آسیای مرکزی که با حضور چهار تیم  هند، مالدیو، ایران و بنگلادش از 26 آذرماه شروع می شود، شرکت کند.

میرسپاسی درباره اقدامات انجام شده برای دریافت ویزای تیم ملی بانوان گفت: اقدامات دریافت ویزا آغاز شده اما دریافت ویزا از سفارت هند در تهران زمان بر است و از سوی دیگر دعوت نامه ارسالی فدراسیون این کشور به صورت کلی بود که باید تغییراتی در آن لحاظ و دوباره برای ایران ارسال شود.

نایب رئیس فدارسیون والیبال درباره تعطیلی لیگ برتر بانوان برای این رقابت ها نیز گفت: سه هفته تعطیلی لیگ برتر بانوان قطعی است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: