کد خبر: ۲۴۴۵۴
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۱
در دیدار اعضای انجمن خبرنگاران با فرمانده انتظامی شهرستان لنده مطرح شد:
اعضای انجمن خبرنگاران شهرستان لنده با حضور در محل منطقه انتظامی شهرستان لنده با فرماندهی انتظامی این منطقه دیدار و گفت و گو کردند.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف،در ابتدای این نشست صمیمی؛رئیس انجمن خبرنگاران شهرستان لنده با تبریک انتصاب فرمانده جدید انتظامی این شهرستان گفت:امروز به فرمایش مقام معظم رهبری نیروی انتظامی مظهر اقتدار کشور و در اوج قرار دارد.


میزان مقبولیت پلیس جامعه محور دو چندان است

 فتاح بدری اظهار داشت : انتظار ما و احاد جامعه از پلیس جامعه محور بودن است زیرا اگر پلیس جامعه محور باشد میزان مقبولیت  آن در جامعه دو چندان خواهد بود و تاثیری بسیار شگفت انگیزی در کاهش جرائم خواهد داشت  که الحمدوالله  نیروی انتظامی ما در این مسیرگام های خوبی برداشته است.

 رئیس انجمن خبرنگاران شهرستان لنده تصریح کرد:امروز نیروی انتظامی محلی برای اتکا و اطمینان بخشی به آحاد مردم  در سطح جامعه است لذا پرسنل عزیز نیروی انتظامی باید این مهم را همواره مد نظر خود قرار داده و بیش از پیش احساس مسولیت شرعی و قانونی نماید.

  وی در ادامه افزود:انتظار هست تاکلانتریها و نیروهای انتظامی در مراحل ابتدایی تشکیل پرونده های قضایی  با الهام گیری ازروشهای میانجیگری و اصلاح ذات البین نقش خود را در خدمت رسانی به جامعه و مردم بیش از این پر رنگتر نماید.

رئیس انجمن خبرنگاران شهرستان لنده افزود:گشت های پلیس در محدوده های نا امن شهر باعث ایجاد امنیت بیشتر و احساس امنیت روانی برای شهروندان خواهد شد که قطعا این مهم مورد توجه مسولین نیروی انتظامی خواهد بود.

فتاح بدری در ادامه بر ضرورت وجود حوزه نظام وظیفه و واحد صدور گواهینامه در سطح فرماندهی انتظامی شهرستان به منظور رفاه و اسایش بیشتر مردم تاکید نمود و از فرماندهی انتظامی شهرستان درخواست نمود تا نسبت به راه اندازی این دو واحد مساعدت لازم را بعمل آورند.


خبرنگاران ياران صادق و امانتدار پليس می باشند

در ادامه این نشست فرماندهی انتظامی شهرستان لنده با بیان اینکه: خبرنگاران ياران صادق و امانتدار پليس می باشند اظهار داشت: مردم در توليد امنيت نقش مهمي دارند و اگر اين ارتباط صميمي بين شما و شهروندان برقرار شد وفاداري مسئولين را مردم بيشتر متوجه شوند و مي توانيم از اين حلقه واسطه دلگرمي مردم به نظام را افزايش دهيم.

سرگرد فرزین جمشیدی  گفت: خبرنگاران رسالت مهمی را در عرصه ی خبر رسانی بر عهده دارند چرا كه تمام افرادی كه حتی در دورترین نقاط روستایی زندگی می كنند از تمام خبرهای روز مطلع می باشند و این مهم به جهت تلاش گسترده خبرنگاران در پخش خبرها می باشد.

وی افزود :عصر کنونی،عصر توسعه ارتباطات است که در چنین شرایطی رسانه ها با تولید و انتشار بهترین خبرها می توانند نقش مهمی را در جامعه ایفا کنند.

فرماندهی انتظامی شهرستان لنده اظهار داشت :نیروی انتظامی به صورت ۲۴ساعته اماده خدمات رسانی است که دو سامانه ۱۱۰و ۱۹۷اماده دریافت نظرات و شکایات مردمی است.

 جمشیدی گفت:نیروی انتظامی  برخورد قاطعانه با جرائم را مهمترین وظیفه خود می داند چرا که امنیت مردم خط قرمز این نیرو است.

وی با بیان اینکه  خوشبختانه  شهرستان لنده به عنوان یکی از امن ترین شهرستان های کشور محسوب می شود گفت: امنیت فعلی این شهرستان مرهون اعتماد دو سویه مردم به پلیس و پلیس به مردم است.


سامانه 197فرصتی مناسب برای انتقادات، شکایات وقدردانی از زحمات شبانه روزی پلیس است

مسئول بازرسی فرماندهی انتظامی لنده نیز در این نشست از همراهی خبرنگاران با نیروهای پلیس در انتشار اخبار و مستندات پلیسی ، بالابردن سطح آگاهی عمومی ، تلاش برای حفظ و ارتقاء امنیت عمومی ، تشکر و قدردانی کرد و افزود: نیروی انتظامی شهرستان براساس گزارشات موجود تا کنون با خبرنگاران تعامل داشته است ومن بعدازاین نیز تعامل وهماهنگی بیشتری در انتشار اخبار مربوط به این حوزه براساس دستورالعمل های موجود سازمان نیز خواهد داشت.

سروان جهان افزود: سامانه 197بازرسی نیروی انتظامی فرصتی مناسب برای انتقادات، شکایات، قدردانی از زحمات شبانه روزی پلیس است که در اسرع وقت ضمن بررسی نتیجه را به فرد تماس گیرنده ابلاغ خواهند کرد.

وی اظهار داشت: مهمترین وظیفه ما در نیروی انتظامی خدمت بی منت به مردم و تامین امنیت پایدار در سطح جامعه است.در پایان این نشست ؛از طرف انجمن خبرنگاران شهرستان لنده  یک جلد کلام الله مجید به پاس تلاش های مجموعه انتظامی شهرستان لنده به فرمانده جوان منطقه انتظامی لنده اهدا شده است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: