شهادت رئیس جمهور خدوم ‌و مغتنم و همراهان را محضر رهبر معظم انقلاب ‌‌و امت شهیدپرور ایران تسلیت عرض می‌نماییم.آوای رودکوف

      
کد خبر: ۲۴۸۸۲
تاریخ انتشار: ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۸
استاندار اصفهان:
استاندار استان اصفهان، گفت: باید توسعه همه جانبه و در همه ابعاد مورد توجه قرار گیرد تا برای سرمایه گذاران و مردم ارزشمند باشد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آوای رودکوف، عباس رضائی با اعلام این مطلب، اظهار کرد: توسعه جامعه فقط در زمینه اقتصادی نیست.

استاندار استان اصفهان، بیان کرد: امروز کشور درگیر جنگ اقتصادی تمام عیار و تحریم های ناجوانمردانه است و قوانین و مقررات حمایت های از بخش خصوصی و تولید کننده در این شرایط با شرایط عادی بسیار متفاوت است.

او، با تأکید بر اینکه باید همه دست بدست هم دهند و در راستای رفع مشکلات مجموعه ها و بنگاههای اقتصادی بخش خصوصی قدم بردارند، افزود: امیدواریم که همانند گذشته بتوانیم در برابر تحریم های ظالمانه و ناجوانمردانه آمریکا سربلند شویم.

استاندار استان اصفهان در جریان بازدید از از بخش های مختلف مجموعه تجاری، فرهنگی و فروشگاهی سیتی سنتر اصفهان اظهارداشت: این مجموعه طراحی زیبا، جالب و جامعی در همه ابعاد دارد و مهمترین ویژگی این مجموعه این است که تنها با دیدتجاری و سوددهی، راه اندازی نشده بلکه به کارآفرینی، مسائل فرهنگی و ایجاد نشاط و آسایش برای بازدید کنندگان هم توجه شده است.

استاندار اصفهان با بیان اینکه نوآوری، مصرف بهینه انرژی و استفاده بهینه از فضاها و احداث فضاهای فرهنگی همچون سالن های سینما، تئاتر و موزه در این مجموعه مورد توجه جدی قرار گرفته است، تصریح کرد: سرمایه گذاران باید با بازدید از این مجموعه ها به مواردی از قبیل مسائل اجتماعی و فرهنگی و همچنین مصرف بهینه انرژی و آب و آسایش و رفاه خریداران توجه بیشتری داشته باشند.

وی ضمن ابراز خرسندی از وجود این قبیل مجموعه ها در استان، اظهارداشت: انتظار می رود که سرمایه گذاران با این دید و تفکر جامع و زیبا و مفید در راستای کارآفرینی در استان قدم بردارند.

مدینه صابری/خبرنگار پایگاه خبری آوای رودکوف
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: