شهادت رئیس جمهور خدوم ‌و مغتنم و همراهان را محضر رهبر معظم انقلاب ‌‌و امت شهیدپرور ایران تسلیت عرض می‌نماییم.آوای رودکوف

      
کد خبر: ۲۵۰۱۶
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۲
سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: بنده در حال پیگیری این مسئله و کشف اسامی افرادی که در این مراسم حضور داشتند، هستم.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آوای رودکوف،جواد کریمی قدوسی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ، در واکنش به حضور برخی از مسئولان دولتی در ضیافت افطاری در سفارت انگلیس، اظهار داشت: بنده در حال پیگیری این مسئله و کشف اسامی افرادی که در این مراسم حضور داشتند، هستم.

وی با بیان اینکه دولت خبیث انگلیس، یک دولت متخاصم است، افزود: مواضع این دولت، علیه نظام جمهوری اسلامی یک موضوع آشکار است و در اتحادیه اروپا در راس کشورهای معاند و معارض قرار گرفته است.

کریمی قدوسی با تاکید براینکه پروژه های نفوذ انگلیسی ها که کرسی استادی نفوذ را در عالم از آن خود کردند، یکی پس از دیگری در ایران  و در کشورهای منطقه با شکست مواجه شده است، تصریح کرد: نفوذی آنها و دوتابعیتی هایی از جمله دری اصفهانی، سیامک نمازی و امثالهم در زندان های جمهوری اسلامی هستند و از آن هیمنه و نفوذ کلام در داخل افتاده اند. لذا دولت انگلیس تلاش می کند با بدنه مقامات جمهوری اسلامی و مسئولان جمهوری اسلامی نشست و برخاست هایی داشته باشد.

عضو کمسیون امنیت ملی در ادامه یادآور شد: اخیرا سفیر انگلیس در تهران در دیدار محرمانه و پنهان خود با چند تن از مقامات جمهوری اسلامی این تز را مطرح کرد که باید در ایران  اتفاقی بیفتد که بین افراد خوب و بد تمایز ایجاد شود، یعنی در این جلسه به این افراد خط دو قطبی کردن می دهد.

کریمی قدوسی یکی از راهکارهای ارتباط گیری انگلیسی ها را پنهان کاری آنها برشمرد و گفت: همچنین دعوت از بعضی از هنرمندان، سلبریتی ها، ورزشکاران یا بعضی از نمایندگان و مسئولان وزارتخانه ها که عموماهم وزارتخارجه در این مورد همراهی می کند در مناسبت روز ملی و ایام خاص مانند ماه مبارک رمضان از دیگر روش هایی است که دولت خبیث انگلیس برای ارتباط گیری از آن استفاده می کند.

نماینده مردم مشهد و کلات تاکید کرد: در برخی موارد وزارتخارجه  برای همکاری در جلوی درب ورودی سفارت نماینده می فرستد که بنده مستندات چند مورد از این ارتباطات را دیدم.

کریمی قدوسی بیان داشت: قبل از این افطاری، جمعی از نمایندگان در یک جشن بسیار مبتذل به سفارت انگلیس دعوت شده بودند که عکس های بسیار تکان دهنده ای هم داشت. سر میز مشروب و گوشت خوک بود که زمانی که به بعضی از نمایندگان گفتم چرا در این محافل شرکت کردید گفتند به ما گفته اند چون عضو انجمن دوستی هستید باید شرکت کنید!

وی در پایان خاطرنشان کرد: هرگونه ارتباط گیری مقامات جمهوری اسلامی در این ضیافت ها جزئی از پروژه نفوذ، غیرقانونی و جرم بوده و قابل تعقیب و پیگیری است
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: