کد خبر: ۲۶۰۵۴
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۱
خط حمله حرف اول است؛
پیروزی پرگل تیم ملی فوتبال ایران برابر کامبوج بازتاب زیادی در رسانه های مختلف داشته و بیشتر از همه عملکرد لژیونرها مورد توجه قرار گرفته است.
به گزارش پایگاه 598، تیم ملی فوتبال ایران در دومین دیدار خود در مرحله مقدماتی جام جهانی و جام ملت های آسیا را با برتری پرگل ۱۴ بر صفر برابر کامبوج به پایان برد تا پس از سالها یک برد پرگل و تاریخی دیگر را به ثبت برساند.

این پیروزی علاوه بر اینکه در رسانه های داخلی بازتاب پررنگی داشته است، مورد توجه رسانه های خارجی نیز قرار گرفته و در سایت کنفدراسیون اسیا و فیفا نیز بازتاب داشته است.

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا با اشاره به این پیروزی پرگل نوشته است که ویلموتس با کسب این پیروزی به همراه ایران توقع و انتظارات را بالا برده است. این سایت صحبت های ویلموتس پس از این پیروزی را هم بازتاب داده است.

ESPN نیز با اشاره به این پیروزی پرگل در مورد سردار آزمون نوشته است که او به عنوان مسی تیم ملی ایران هت تریک کرد و توانست نقش پررنگی در پیروزی داشته باشد. این سایت همچنین به حضور بانوان در ورزشگاه اشاره و از آن به عنوان یک اتفاق خوب یاد کرده است.

رسانه های روسی نیز نگاه ویژه خود را به سمت سردار آزمون چرخانده اند و ضمن اشاره به این برد پرگل تیم ملی ایران نوشته اند که سردار در این پیروزی هت تریک کرده و نقش زیادی در برد تیم ملی کشورش داشته است.

نشریه «ojogo» پرتغال نیز به درخشش مهدی طارمی در تیم ملی ایران اشاره کرده و نوشته که طارمی بعد از بازیهای خوبش در لیگ پرتغال، در تیم ملی ایران هم گلزن و تاثیرگذار ظاهر شد.
رسانه های کشورهای دیگر نیز که ملی پوشان ایران در تیم های آنها حضور دارند هر یک به نوعی این پیروزی پرگل را بازتاب داده اند و به تمجید از عملکرد تیم ملی ایران پرداخته اند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: