«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
پنجشنبه ۲۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۸  |  Thursday, 16 September 2021
کد خبر: ۲۹۹۶۲
تاریخ انتشار: ۲۲:۱۹ - ۲۲ اسفند ۱۳۹۹
امام جمعه موقت سمیرم:
امام جمعه موقت سمیرم از جایه جائی ارزشها و ضد ارزشها بعنوان یک مصداق اصلی وارونه نمائی مناسبتهائی چون عید مبعث یاد کرد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آوای رودکوف به نقل از ایرنا، حجت‌الاسلام قاسم بهرامی، در خطبه‌های نمازجمعه این هفته سمیرم با اعلام این خبر اظهار داشت: تحریف حقایق و وارونه نمایی‌ها در رسانه ها و برخی روزنامه‌های داخلی باعث تاسف است.

امام جمعه موقت سمیرم بیان کرد: جابجا کردن ارزش‌ها با ضد ارزش‌ها یکی از مصادیق اصلی این وارونه نمایی است.

وی یادآور شد: عوض کردن جای مقتول و قاتل، قبح زدایی و عادی انگاری برخی ناهنجاری‌ها و همچنین ترویج سبک زندگی و منش غربی در این روزنامه‌ها و رسانه‌ها یک خط مشی فکری با خوراک مادی‌گرایی است.

وی با انتقاد از عدم راه اندازی شبکه ملی اطلاعات و غرق شدن بسیاری از جوانان و نوجوانان در فضای مجازی، تاکید کرد: هر کسی در هر پست و مقامی می‌توانسته در این مسیر قدمی بردارد و بر نداشته خیانت کرده و باید در پیشگاه الهی و این مردم پاسخگو باشد.

حجت‌الاسلام بهرامی تصریح کرد: کار برای مردم با حرف و سخن درگوشی چند مشاور پیش نمی‌رود بلکه این اقدام و عمل انقلابی است که مردم از مسوولان می‌خواهند و از آنها مطالبه می‌کنند.

مدینه صابری/خبرنگار پایگاه خبری آوای رودکوف
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز