«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
پنجشنبه ۲۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۹  |  Thursday, 16 September 2021
کد خبر: ۳۰۰۷۰
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۱ - ۱۱ فروردين ۱۴۰۰
هواشناسی؛
امروز و فردا با فعالیت سامانه بارشی بر روی کشور در برخی از نقاط استان‌های کهکیلویه و بویراحمد، کردستان قزوین، البرز، تهران باران پیش‌بینی می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف به نقل از باشگاه خبرنگاران: امروز و فردا با فعالیت سامانه بارشی بر روی کشور در برخی از نقاط استان‌های کهکیلویه و بویراحمد، کردستان قزوین، البرز، تهران باران پیش‌بینی می‌شود.

براساس تحلیل آخرین خروجی مدل‌های هواشناسی،امروز و فردا با فعالیت سامانه بارشی بر روی کشور در برخی از نقاط استان‌های لرستان، کرمانشاه، ایلام، نیمه شمالی خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهکیلویه و بویراحمد، غرب اصفهان، کردستان، زنجان، همدان، مرکزی، قم، قزوین، البرز، تهران، سمنان و جنوب استان‌های اردبیل آذربایجان شرقی و غربی رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقت و در سواحل خزر بارش پراکنده و در ارتفاعات البرز مرکزی بارش برف و باران پیش‌بینی می‌شود.

جمعه در ارتفاعات و دامنه‌های البرز مرکزی و زاگرس مرکزی و شنبه در شمال غرب، سواحل دریای خزر و ارتفاعات البرز، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی بارش باران خواهیم داشت.

امروز و فردا در جنوب غرب کشور احتمال خیزش گرد و خاک وجود دارد.

پنجشنبه و جمعه وزش باد گرم جنوبی در استان‌های ساحلی خزر و اردبیل باعث افزایش دما در این مناطق می‌شود.

روز‌های جمعه و شنبه افزایش دما در شمال غرب پیش‌بینی می‌شود.

همچنین در روز شنبه به تدریج با نفوذ جریانات شمالی کاهش دما در استان‌های ساحلی خزر و دامنه‌های جنوبی البرز و رخ خواهد داد.
دریای خزر در روز شنبه مواج است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز