«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
يکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۲۴  |  Sunday, 25 July 2021
کد خبر: ۳۰۴۱۹
تاریخ انتشار: ۰۲:۲۶ - ۲۱ خرداد ۱۴۰۰
رئیس پلیس راهور شهرستان لنده؛
رئیس پلیس راهور شهرستان لنده گفت: طرح ترخیص فوق العاده خودرو‌های توقیفی از ۱۸ خرداد در این شهرستان آغاز و تا دو ماه ادامه دارد.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛سروان جمشید آبادی با اعلام این خبر  بیان کرد: در راستای ساماندهی فرآیند ترخیص خودروهای توقیفی رسوبی و به منظور جلوگیری از ضرر و زیان اموال عمومی و انباشت خودروها در توقفگاه‌ها، صیانت از اموال مردم و تسهیل در ترخیص طرح ترخیص این وسایل نقلیه آغاز شده است.

رئیس پلیس راهور شهرستان لنده با بیان اینکه طرح ترخیص این خودروها به مدت 2 ماه اجرا می‌شود گفت: خودروهای متخلف که قبل از تاریخ 29 اسفند سال 1399 توقیف و در پارکینگ نگهداری می‌شوند از طریق پلیس راهور این شهرستان ترخیص می‌شود.

وی افزود: مالکان وسائط نقلیه‌ای که خودروهای آنها در پارکینگ‌ها توقیف شده می‌تواننداز هم اکنون به مدت دو ماه با مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ و ارائه مدارک لازم نسبت به ترخیص وسیله نقلیه خود اقدام کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز