«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
جمعه ۰۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۱:۱۶  |  Friday, 24 September 2021
کد خبر: ۳۰۴۲۷
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۳ - ۲۲ خرداد ۱۴۰۰
مسئول بسیج رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:
مسئول سازمان بسیج رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد از آغاز مسابقه کتابخوانی مجازی انتخاب ۱۴۰۰ به مناسبت سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.
 به گزارش  پایگاه خبری آوای رودکوف؛فخرالدین رضایی صبح امروز در گفت و گو با خبرنگاران با بیان این که مسابقه کتابخوانی انتخاب ۱۴۰۰ در بستر فضای مجازی برگزار می شود افزود: علاقه مندان برای دریافت فایل کتابچه، لینک آزمون مسابقه و هم چنین اطلاعات تکمیلی می توانند به کانال روبیکای مسابقه یا صفحه استانی خبرگزاری بسیج استان کهگیلویه و بویراحمد مراجعه نمایند.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: علاقه مندان به مسابقات کتابخوانی تا پایان روز ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ خرداد فرصت دارند در این مسابقه شرکت نمایند.

 
رضایی با بیان این که کتابچه این مسابقه کتابخوانی، کوچک و کم حجم است، افزود: مسابقه کتاخوانی انتخاب ۱۴۰۰ با مشارکت بسیج رسانه استان، معاونت فرهنگی هنری سپاه فتح، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و مرکز فرهنگی خانواده سپاه فتح برگزار خواهد شد و به برگزیدگان این مسابقه به ویژه رأی اولی ها به قید قرعه هدایای ارزشمندی اهدا می گردد.

این مسئول در پایان اظهار کرد: برندگان این مسابقه روز دوم تیر ۱۴۰۰ از طریق رسانه های استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی می شوند.

 آدرس دریافت کتابچه مسابقه:
https://b2n.ir/r40081
آدرس صفحه شرکت در مسابقه:  
https://b2n.ir/f88195
آدرس کانال روبیکای مسابقه:
https://rubika.ir/ketab1404
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز