«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
جمعه ۰۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۸  |  Friday, 24 September 2021
کد خبر: ۳۰۴۳۷
تاریخ انتشار: ۰۱:۳۸ - ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
کهگیلویه و بویراحمد؛
شمار مبتلایان به بیماری کرونا درکهگیلویه و بویراحمد افزایش یافت.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش شمار مبتلایان به کرونا ویروس در استان کهگیلویه و بویراحمد به ۱۶۲ نفر خبر داد.

پرویز یزدان پناه گفت: هم اکنون ۱۶۲ بیمار در بیمارستان‌های معین کرونا بستری هستند، که از این تعداد ۶۵ نفر مبتلای قطعی به کرونا بوده و ۱۰ نفر نیز در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان هستند.

دکتر یزدان پناه اضافه: از مجموع مبتلایان به کرونا ویروس در کهگیلویه و بویراحمد تاکنون ۴۸ هزار و ۹۸۷ نفر بهبود یافته اند.

وی با بیان اینکه خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته مورد فوتی کرونایی در کهگیلویه و بویراحمد نداشتیم افزود: مجموع فوت شدگان بیماران کرونایی در کهگلویه و بویراحمد از ابتدا تاکنون ۶۹۰ نفر است.

یزدان پناه ادامه داد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۹ pcr انجام شده که ۲۰ درصد موارد مثبت بودند ، که بیشترین موارد مثبت در شهرستان‌های بویراحمد، دنا، لنده و گچساران بوده است.

وی گفت: از مجموع ۲۲۰ تست رپید دریافت شده در استان ۱۱ درصد مثبت بوده که بیشترین موارد مربوط به شهرستان‌های بویراحمد، گچساران و کهگیلویه بوده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از مردم استان خواست ضمن شرکت پرشور در انتخابات دستور العمل‌های بهداشتی را رعایت کرده تا شاهد موج جدید کرونا در استان نباشیم.


 
منبع: خبرگزاری صداوسیما

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز