«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
يکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۴:۱۸  |  Sunday, 25 July 2021
کد خبر: ۳۰۴۷۶
تاریخ انتشار: ۰۱:۲۰ - ۰۱ تير ۱۴۰۰
کهگیلویه و بویراحمد؛
فرمانده انتظامی شهرستان لنده طی پیامی فرا رسیدن هفته قوه قضائیه را تبریک گفت.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛فرمانده انتظامی  شهرستان لنده، به مناسبت فرا رسیدن هفته قوه قضائیه، با صدور پیامی، این هفته را به احاد مردم ایران و همچنین دستگاه قضایی تبریک گفت.

در پیام سرگرد فرزین جمشیدی فرمانده انتظامی شهرستان لنده  آمده است:

هفتم تيرماه يادآور به‌شهادت رسيدن آيت‌الله بهشتی و ۷۲ تن از شخصيت‌های مذهبی ـ سياسی است كه دشمنان كوردل با بمب‌گذاری در دفتر مركزی حزب جمهوری اسلامی در تاريخ هفتم تيرماه ۱۳۶۰ اين دفتر را منفجر كردند.

خادمان مردم و نظام اسلامي در قوه قضائيه بايد بر خود ببالند که گام در عرصه اي نهاده و مي نهند که صبغه اي الهي دارد و مسير و حاصل تلاش شهيدان گلگون کفني چون "بهشتي" مظلوم است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت الله دكتر بهشتی و 72 تن از یاران امام راحل، فرا رسیدن هفته قوه قضائیه را به همه خدمتگزاران و مسوولان قضایی، قضات، دادیاران، دادرسان و كاركنان شهرستان لنده تبریك گفته و از تعامل، همكاری و هماهنگی مجموعه دادگستری قدردانیمی نمایم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز