«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
جمعه ۰۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۶:۰۲  |  Friday, 24 September 2021
کد خبر: ۳۰۶۱۵
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۸ - ۲۸ تير ۱۴۰۰
فرمانده انتظامی شهرستان لنده خبر داد:
فرمانده انتظامی لنده از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در شهرستان لنده خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛ سرگرد جمشیدی اظهار داشت، این طرح با مشارکت یگان های انتظامی و هماهنگی با مراجع قضایی به منظور ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز به مرحله ی اجرا در آمد.

وی با اشاره به اینکه ماموران در این راستا یک نفر متهم تحت تعقیب را دستگیر کردند افزود: در ادامه این طرح یک نفر سارق را دستگیر که به یک فقره سرقت و کش روزنی اعتراف کرد.

جمشیدی افزود؛ در راستای مبارزه با مواد مخدر و برخورد با خورده فروشان مقدار ۲۰۵ گرم انواع مواد مخدر و ۵ قبضه اسلحه غیر مجاز کشف و ضبط و ۱۹ نفر خرده فروش دستگیر و به مرجع قضائی معرفی و ۵ نفر معتاد نیز به کمپ ترک اعتیاد معرفی شدند.

سرگرد جمشیدی در پایان خاطرنشان کرد؛ در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی چنین طرح های مستمر ادامه خواهد داشت که از مردم میخواهیم هرگونه فعالیت مشکوکی را از طریق سامانه ۱۱۰ پلیس در میان بگذارند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز