«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
يکشنبه ۰۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۴  |  Sunday, 24 October 2021
کد خبر: ۳۰۹۰۶
تاریخ انتشار: ۱۴:۳۱ - ۳۱ شهريور ۱۴۰۰
گزارش تصویری ؛
صبح روز سی و یکم شهریور ماه به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس شورای اداری شهرستان لنده در مراسم معنوی عطر افشانی و گلباران مزار شهدای انقلاب اسلامی حضور یافتند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آوای رودکوف از لنده ؛صبح روز سی و یکم شهریور ماه به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس شورای اداری شهرستان لنده در مراسم معنوی عطر افشانی و گلباران مزار شهدای انقلاب اسلامی حضور یافتند.

حجت السلام سید محمود الهی نیا در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام و شهدا گفت:دفاع مقدس در طول تاریخ  جمهوری اسلامي یک حماسه ماندگار و افتخار آمیز و ارزشمند ثبت و ظبط شد.

وی افزود:رمز به دست آوردن این افتخار بزرگ اخلاص ایثار و ایستادگی و تبعیت از ولی زمان بود.

حج الاسلام الهی نیا در ادامه گفت:در شرایطی که انقلاب تازه شروع شده بود ارتش قدرتمند بعث عراق با حمایت‌های تسلیحاتی مجهز نتوانستند وجبی از خاک ما را به تصرف خود درآورند.

الهی نیا تاکید کرد: در دفاع مقدس ملت ما با دست خالی به لطف پروردگار معجزه آسا همه معادلات را به هم زد و دنیای اسلام و چهره مقاومت از این دفاع درس گرفتند.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لنده در پایان گفت:مدیونیم اگر افتخارات دفاع مقدس را به نسل‌های بعد انتقال ندهیم .

در ادامه این مراسم سید محمد طلا میری از فرماندهان دفاع مقدس نیز به بیان خاطرات و رشادت های رزمندگان و تشریح عملیات والفجر هشت پرداخت.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز