«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
يکشنبه ۰۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۰  |  Sunday, 24 October 2021
کد خبر: ۳۰۹۳۹
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۳ - ۰۴ مهر ۱۴۰۰
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان خبر داد:
همزمان با هفته دفاع مقدس مرکز گفتاردرمانی جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد راه اندازی شد
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آوای رود کوف از یاسوج به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد؛ سید امان اله جهانبین مدیرعامل این جمعیت از راه اندازی واحد گفتاردرمانی درساختمان اداری جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد خبر داد .

جهان بین بیان داشت: همزمان با هفته دفاع مقدس و به همت معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی و با حضور یک تیم تخصصی گفتاردرمانی در مرکز درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان و با تعرفه عمومی غیر دولتی و با ارائه خدماتی نظیر درمان اختلالات  تلفظی، تأخیر در رشد گفتار و زبان ،اختلال در خواندن و نوشتن، اختلالات صوت ولکنت زبان، آسیب های ناشی از فلج مغزی کودکان و اختلالات یادگیری راه اندازی شد .

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد افزود : در مرکز درمان و توانبخشی این جمعیت خدمات دیگری همچون فیزیوتراپی و کاردرمانی با استفاده از تجهیزات پیشرفته و بروز در فضای مناسب ارائه می شود .

جهانبین  در پایان گفت: این جمعیت در نظر دارد واحد شنوایی سنجی را نیز جهت استفاده هم استانیهای عزیز در این مرکز راه اندازی نمایند.


نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز