«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۴  |  Monday, 06 December 2021
کد خبر: ۳۱۰۶۶
تاریخ انتشار: ۱۴:۰۸ - ۲۰ مهر ۱۴۰۰
استاندار کهگیلویه و بویراحمد:
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت:طبق نظر رئیس جمهور برای پست‌های مدیریتی از نیروهای انقلابی استفاده خواهیم کرد، حتی اگر این مدیر به دولت رای نداده باشد و هرگز نگاه طایفه‌گرانه در انتخاب مدیران لحاظ نخواهد شد.
به گزارش  پایگاه خبری آوای رودکوف؛سید علی احمدزاده استاندار کهگیلویه و بویراحمد ظهر امروز با اشاره به رویکرد دولت در استفاده از همه ظرفیت‌های انقلابی اظهار داشت: اگر بخواهیم نیرو انتخاب کنیم معیار شایسته سالاری، کارآمدی، جهادی، ارزشی، دست پاک بودن و اینکه دولت را قبول داشته باشد و مدیرانی که دیدگاه اشرافی و لاکچری دارند را نمی‌پذیریم و نیازمند مدیرانی هستیم که درد مناطق محروم را درک کنند.

احمدزاده با اشاره به اینکه برای انتخاب معاونت‌ها سعی خواهیم کرد از جامعه نخبگان دارای مقبولیت مردمی استفاده خواهیم کرد، افزود: خیلی از مدیران فعلی دست‌پاک، ارزشی، جهادی و انقلابی هستند و بومی استان و دلسوز هستند در اندیشه تغییر آنها نخواهیم بود.

 استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: جهت انتخاب مدیریت ادارات و سازمان‌ها تمام تلاش خود را برای استفاده از نیروهای بومی به‌کار خواهیم بست، مگر در مواردی که نیازمند مدیریت قوی و چهره‌های ملی باشیم.

وی بیان کرد: طبق نظر رئیس جمهور برای پست‌های مدیریتی از نیروهای انقلابی استفاده خواهیم کرد، حتی اگر این مدیر به دولت رای نداده باشد و هرگز نگاه طایفه‌گرانه در انتخاب مدیران لحاظ نخواهد شد.

احمدزاده گفت: سعی خواهیم کرد در پست‌های مدیریتی از جوانان نخبه و متعهد و انقلابی استفاده کنیم و تمایل دارم که نیروهای بومی در مناطق محروم و کمتر برخوردار در مدیریت‌ها سهیم باشند.

وی خاطرنشان کرد: دولت سیزدهم در خدمت همه مردم و همه گروه‌ها و جریانات هست و اگر با نمایندگان مجلس و گروه‌های سیاسی تعامل داریم، معنایش دادن اختیار خود به این افراد نیست.


تسنیم
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز