«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
جمعه ۰۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۳  |  Friday, 21 January 2022
کد خبر: ۳۱۱۲۶
تاریخ انتشار: ۰۵:۲۸ - ۳۰ مهر ۱۴۰۰
در دیدار سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویر احمد با فرماندار شهرستان لنده عنوان شد:
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آوای رودکوفاز لنده ؛ بهروز جهانبخش سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد در سفر به شهرستان لنده با فرماندار این شهرستان دیدار و در آئین افتتاح دو زمین چمن مصنوعی روستاهای مال ملا و مالشیخ شرکت نمود.


در این دیدار تورج رزمجو فرماندار شهرستان لنده ضمن خوش آمد گویی به سرپرست اداره کل ورزش و جوانان و هیات همراه خواهان تسریع و افتتاح پروژه های ورزشی در دست اقدام این شهرستان شد و از عدم اتمام پروژه چمن مصنوعی روستای چهار راه عالی طیب و نبود تجهیزات ورزشی در هیات های ورزشی این  شهرستان گلایه نمود.

رئیس شورای اداری شهرستان لنده ورزش را به عنوان یکی از مهمترین ارکان تأمین شادابی و سلامتی جسم و روح دانست و ضمن تاکید  بر گسترش فعالیتهای ورزشی در رشته های مختلف ورزش و زیرساختهای مربوطه ، خواهان  تسریع در روند انتخاب رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان شد.

بیشتر بخوانید:
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز