«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
يکشنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۵  |  Sunday, 28 November 2021
کد خبر: ۳۱۱۴۴
تاریخ انتشار: ۰۸:۴۰ - ۰۳ آبان ۱۴۰۰
آوای رودکوف؛
جشن بزرگ وحدت عصر یکشنبه به مناسبت سالروز میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) با حضور جمعی ازهنرمندان و مردم در محل اداره ارشاد اسلامی لنده با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛ جشن بزرگ وحدت عصر یکشنبه به مناسبت سالروز میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) با حضور جمعی ازهنرمندان  و مردم در محل اداره ارشاد اسلامی لنده با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.


اسماعیل زارعی رئیس اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان لنده با اعلام این خبر افزود به مناسبت هفته وحدت،میلاد پیامبر اکرم ص و امام صادق علیه السلام جشن با شکوهی برگزار شد.


زارعی در ابتدای این جشن اظهار داشت حضرت محمد ص پیامبر مهربانی ها می‌باشد.


وی میلاد آخرین پیامبر خدا وامام صادق علیه السلام را مایه افتخار مسلمانان جهان دانست.وی این هفته را نشانه وحدت مسلمانان حهان  یاد نمود وخاطر نشین کرداکه  این وحدت می تواند نویدبخش بسیاری از موفقیت ها در جهان اسلام باشد.

اجرای شعر ومتن ادبی،طنز،موسبقی،مسابقه و ...باعث ایجاد یک فضای نشاط و شادی در این برنامه شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز