«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
دوشنبه ۰۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۰  |  Monday, 24 January 2022
کد خبر: ۳۱۳۴۸
تاریخ انتشار: ۱۴:۴۲ - ۳۰ آبان ۱۴۰۰
آوای رودکوف؛
بسیج نیروی مخلص خداست، از آن جهت که اشاعه دهنده تفکر و ایدئولوژی مهمی به نام وحدت و تلاش جمعی به سوی اهداف مهم و استراتژیک است.
به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا، مدیرعامل آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت هفته بسیج پیامی صادر کرد.

 متن پیام اسفندیار برخه به شرح زیر است:
به نام خدا
افتخارم اینست که خود یک بسیجی ام. امام خمینی (ره)

تا بسیج هست، نظام اسلامی و جمهوری اسلامی از سوی دشمنان تهدید نخواهد شد، این یک رکن اساسی است. رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی)

بسیج یکی از ماندگارترین یادگارهای معمار کبیر انقلاب اسلامی است. بسیج آرمان مکتب و منشی است که حول آن وحدتی مثال زدنی برای حرکت چرخ های کشور به سمت توسعه، بهبود و آبادانی اتفاق افتاده و می افتد.

بسیج نیروی مخلص خداست، از آن جهت که اشاعه دهنده تفکر و ایدئولوژی مهمی به نام وحدت و تلاش جمعی به سوی اهداف مهم و استراتژیک است. ظفرمندی کشور در جنگ 8 ساله و دفاع مقدس و پیشرفت های علمی، فناوری، هسته ای و پایمردی عزتمندانه در مقابل تحریم های ظالمانه برخی کشورها نمود عینی از توفیق های کشور زیر سایه تفکر بسیجی است.

اینجانب هفته بسیج را بر  همه بسیجیان عرصه جهاد و مجاهدت های شورآفرین و حماسه ساز انقلاب اسلامی  به ویژه بسیجیان شرکت آبفا کهگیلویه و بویراحمد و همه بسیجیان استان و کشور تبریک و تهنیت عرض می نمایم و امیدواریم در پرتو عنایات الهی و پیروی از منویات مقام معظم رهبری در پاسداری از ارزش های  انقلاب اسلامی موفق و موید باشید .

اسفندیار برخه
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز