«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
دوشنبه ۰۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۹  |  Monday, 24 January 2022
کد خبر: ۳۱۳۸۰
تاریخ انتشار: ۱۴:۳۵ - ۰۴ آذر ۱۴۰۰
مدیر آمار و فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه علوم پزشکی استان عنوان کرد:
مدیر آمار و فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه علوم پزشکی استان از ارتقائ زیرساخت ارتباطی مراکز زیر مجموعه علوم پزشکی و ارتقا سرعت دسترسی به سامانه های تحت اینترانت این مراکز خبر داد
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آوای رودکوف از یاسوج؛مدیر آمار و فناوری اطلاعات و ارتباطات  دانشگاه علوم پزشکی استان گفت: شبکه بهداشت  و درمان ، بیمارستان در حال احداث بهمئی و کلینک امام سجاد (ع) دهدشت به بستر ارتباطی فیبر نوری مجهز شدند.


مهندس علی حسن احمدی پور تصریح کرد:این اقدام در راستای ایجاد بستر ایمن ، پایدار و افزایش پهنای باند  این مراکز  انجام شده است.

وی با بیان اینکه سرویس ارائه شده در این بستر اینترانت می باشد اظهار کرد:از این پس کاربران سامانه های وزارتی و دانشگاهی این مراکز به صورت امن و پایدار می توانندبه شبکه اینترانت دسترسی داشته باشند.

مدیر آمار و فناوری اطلاعات و ارتباطات  دانشگاه علوم پزشکی استان با اشاره به اینکه طی سه سال گذشته کلینک شهید مفتح وبیمارستان نرگسی به فیبر نوری مجهزشده بودند افزود: بیمارستان شهید جلیل یاسوج نیز در چند روز آینده به فیبر نوری متصل می شود.

مهندس علی حسن احمدی پور نیز تصریح کرد:با تلاش های صورت گرفته توسط مجموعه آی تی  و ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی استان اتصال فیبر نوری شبکه های بهداشت چرام, مارگون،لنده و مرکز اورژانس ۱۱۵  یاسوج تا پایان سال اجرایی خواهد شد.

وی با اشاره به برطرف شدن  مشکل کاهش سرعت اینترنت،ارتباط ناپایدار و نا ایمن مراکز تابعه دانشگاه افزود: از مساعدت ریاست محترم دانشگاه، معاون محترم توسعه  و همکاران زحمتکش فناوری اطلاعات برای حمایت از اجرای این بستر های ارتباطی در مراکز تابعه، تشکر میکنم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز