«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۴  |  Wednesday, 19 January 2022
کد خبر: ۳۱۴۳۷
تاریخ انتشار: ۰۸:۲۰ - ۱۳ آذر ۱۴۰۰
استاندار کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت هفته پژوهش و فناوری پیامی صادر کرد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آوای رودکوف از یاسوج؛استاندار کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت هفته پژوهش و فناوری پیامی صادر کرد.

متن پیام سید علی احمد زاده به مناسبت هفته پژوهش و فناوری به شرح زیر است:

هماره پژوهش بعنوان اصلی مترقی درابعاد گوناگون رشد وتعالی، بحساب آمده و پیشرفت های چشمگیر و توسعه همه جانبه در علوم متعدد، کاربردی کردن نتایج و حضور و نمود تکنولوژی در رفاه و آسایش انسان مرهون ومدیون پژوهش و زحمات محققین وپژوهشگران است.

بدون شک لازمه فن آوری،تولید ورونق، ترقی و ثبات آن کار پژوهشی ومطالعات تخصصی و تحقیقات متقن و جامع است.

بحمداله امروز به برکت وجود پژوهشگران و نیز تولید کنندگان ونخبگان فن آور جوان کشورمان،شاهد رشد چشمگیر وارتقاءجایگاه کشورمان درسطح جهان هستیم.

هفته پژوهش وفن آوری فرصتی است غنیمت برای هم خوانی وضعیت پژوهشی و فن آوری، وتقدیر از زحمات ارزشمند وشبانه روزی عزیزانی که در این مسیر گام های مهم واساسی برداشته وانشاءاله برخواهند داشت.

 امسال ( پژوهش وفن آوری پشتیبان تولید) شعار این هفته انتخاب شده است که یادآور دیدگاه های بلند، وافق روشن ترسیم شده توسط مقام معظم رهبری است.

اینجانب با گرامیداشت این هفته به تمامی دست اندرکاران خداقوت گفته،وبه اهالی سخت کوش پژوهش وفن آوری تبریک عرض میکنم.


سید علی احمد زاده

استاندار کهگیلویه و بویراحمد
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز