کد خبر: ۳۱۶۶۲
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۵
معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد؛
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: پروژه‌های آبرسانی و سدسازی در استان فعال هستند.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف از یاسوج، کیامرث حاجی زاده در سفر به شهرستان بهمئی راز ماندگاری مدیران و فرمانداران را در انجام کارهای عمرانی دانست و گفت: نسبت به انجام زیرساخت‌ها و پروژه‌های عمرانی خصوصا در مناطق محروم حساس باشید.


معاون امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: عمق محرومیت در مناطق استان زیاد است اما می‌توانیم با ارائه خدمات بیشتر محرومیت‌ها را کاهش دهیم.

وی با اشاره به تاریخچه مبارزاتی مردم بهمئی افزود: اغلب روستاهای بهمئی را که از نزدیک دیدم به عنوان یک مسئول ناراحت شدم چرا که احساس می‌کردم بهتر می‌توانستیم کار کنیم بعد از چند وقت که برای پیگیری مصوبات آمدم اغلب پروژه‌ ها به نتیجه نرسیدند البته بنیاد مسکن اقدامات خوبی انجام داده است.

این مسئول بیان کرد: روزی که به استان آمدم اغلب سدها و پروژه‌های آبی در استان تعطیل بودند که فعال شدند، سد تنگ سرخ تنها ۱۰ درصد پیشرفت داشت که به ۴۰ درصد رسید، به دنبال نهایی کردن سد مارون دو هستیم و  مجوز ماده ۲۳ سد سقاوه اخذ شده است، ضمن اینکه پروژه آبرسانی به ۴ شهر و سد چم‌شیر فعال هستند.


حاجی‌زاده در خصوص پروژه آبرسانی به لیکک گفت: این پروژه معارضات محلی داشت که پیگیری کردیم و حل و فصل شد، اعتبارات خوبی هم به این پروژه اختصاص داده شد و پیمانکار جدید مشخص شده است‌.

معاون امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد ضمن قدردانی از زحمات سید محمد موحد نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس گفت: یکی از نیازهای اساسی شهرستان بهمئی بیمارستان است که تا پایان سال بیمارستان بهمئی کامل  شود، ضمن اینکه دانشگاه علوم پزشکی از هم‌اکنون تجهیزات این بیمارستان را تامین کند‌.

وی اولویت بهمئی را تامین آب شرب و احداث راه روستایی دانست و گفت: با پیگیری های همه جانبه استاندار از اعتبارات سفر رئیس جمهور به استان ۳۹۰ میلیارد تومان برای آبرسانی به بهمئی اختصاص داده شد که با اختصاص این مبلغ تا حدودی شهرستان از محرومیت خارج می‌شود.


وی با تاکید بر خارج کردن بهمئی از بن‌بست گفت: جاده لیکک به جایزان و تشان به لنده می‌تواند بهمئی را از بن‌بست خارج کند که  جاده تشان به لنده با اتصال به محور مهم پاتاوه دهدشت به خروج بهمئی از بن‌بست کمک می‌کند.

حاجی‌زاده بر توجه به فضای سبز و مبلمان شهری تاکید و خاطر نشان کرد: شهرداری‌ها به دنبال محلی برای ایجاد درآمد پایدار باشند‌.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: