کد خبر: ۳۲۰۹۰
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۷
مدیرکل روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد خبر داد
مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری جشنواره روابط عمومی‌ها در اردیبهشت سال آینده خبر داد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آوای رودکوف از یاسوج ؛عبدالعزیز تقی‌زاده در سومین همایش روابط عمومی دستگاه‌ها، بانک‌ها و شرکت‌های کهگیلویه و بویراحمد که به میزبانی دانشگاه آزاد واحد یاسوج برگزار شد با اشاره به جایگاه مهم روابط عمومی‌ها گفت: دولت آیت‌الله رئیسی نگاه جدید و ویژه‌ای به حوزه روابط عمومی‌ها دارد و تلاش ما ارتقاء جایگاه روابط عمومی‌ها است.


وی با اشاره به برگزاری منظم همایش روابط عمومی‌های استان گفت: نظیر چنین همایشی  برای روابط عمومی دستگاه‌های شهرستانی برگزار می‌شود.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری نشست با مدیران‌کل دستگاه‌ها به منظور تبیین جایگاه روابط عمومی‌ها خبر داد و گفت: در نشست شورای اداری به این مهم هم پرداخته می‌شود.


تقی‌زاده در ادامه از برگزاری جشنواره روابط عمومی‌های استان در اردیبهشت ۱۴۰۱ خبر داد و یادآور شد: در این جشنواره روابط عمومی‌های برتر مورد تجلیل قرار می‌گیرند.

وی همچنین از برگزاری قرارگاه جهاد تبیین با تاکید استاندار کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و افزود: اقدامات روابط عمومی‌ها در جهت روشنگری و بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی به مردم در قرارگاه جهاد تبیین رصد می‌شود.

تقی‌زاده با اشاره به تلاش‌های دولت در جهت خدمت به مردم از مدیران روابط عمومی دستگاه‌ها خواست با اطلاع‌رسانی صحیح و به موقع امید را به مردم تزریق کنند.


وی خاطرنشان کرد: جایگاه روابط عمومی‌ها در سال ۱۴۰۱ با کمک مدیران ارتقاء می‌یابد.

در ادامه محمدحسینی مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج از  افزایش ۳۵ درصدی دانشجویان این دانشگاه خبر داد و گفت: پردیس دانشگاه آزاد به زودی به محلی برای شرکت‌های دانش بنیان، کار آفرینان و اردوهای کشوری تبدیل می‌شود.


در این نشست مسئولان روابط عمومی دستگاه‌‌ها به بیان نظرات خود پرداختند. 

 در پایان این همایش، روابط عمومی‌های دستگاه‌های استان با حضور در یادمان شهدای گمنام دانشگاه آزاد با گرامیداشت روز شهدا با آرمان‌‌های والای شهدای انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: