کد خبر: ۳۲۲۵۲
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۱
حوادث؛
پسر عاشق پیشه یاسوجی بعد از به قتل رساندن نامزد 16 ساله خود، با شلیک به سر ؛ به زندگی خود نیز پایان داد.
منبع: رکنا

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف ؛مدتی بود که پسر عاشق پیشه یاسوجی به نام موسی بر سر مسائلی با نامزد 16 ساله اش اختلاف داشت.اما سرانجام ساعت حدود 11 شب دیشب بود صدای شلیک های مرگبار در روستای قلعه دختر یاسوج خبر از قتل دختر 16 ساله به نام شیوا داد.نامزد شیوا به نام موسی بعد از به قتل رساندن او، با همان اسلحه ای که در دست داشت به سر خودش نیز شلیک کرد و به زندگی اش پایان داد.

جزئیات قتل دختر یاسوجی به دست نامزد عاشق

جزئیات قتل دختر یاسوجی به دست نامزد عاشق
شیوا و موسی دختر خاله و پسرخاله بودند.مدتی قبل خانواده موسی 21 ساله به خواستگاری شیوا رفتند و مراسم نامزدی برگزار شد.قرار بود زندگی مشترک این زوج به زودی آغاز شود.

دایی موسی و شیوا در حالی که تنها چند ساعتی از مرگ عزیزانش می گذرد، هنوز در شوک و ناباوری است.او در توضیح این ماجرای هولناک به خبرنگار رکنا می گوید:«شیوا 16 ساله بود و موسی هم 21 سال داشت.مدتی قبل جشن نامزدی آنها برگزار شد.اما چند وقت قبل شیوا می گفت آمادگی شروع زندگی ندارد و دلش می خواهد سال بعد سر خانه و زندگی اش برود.

مدتی قبل جشن نامزدی آنها برگزار شد.اما چند وقت قبل شیوا می گفت آمادگی شروع زندگی ندارد و دلش می خواهد سال بعد سر خانه و زندگی اش برود.

موسی از این تصمیم شیوا عصبانی بود و ما مراقب بودیم که تصمیم خطرناکی نگیرد.موسی می گفت من خانه اجاره کرده ام و دلیلی ندارد شروع زندگی مان را عقب بیندازیم.به خاطر همین موضوع هم بود که بین آنها اختلاف و بگو مگو رخ داده بود. تا اینکه دیشب موسی با اسلحه ای که از قبل تهیه کرده بود به خانه شیوا رفت. ابتدا به شیوا شلیک کرد و او را کشت و سپس با شلیک به خود به زندگی اش پایان داد.»

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: