کد خبر: ۳۲۳۶۱
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۰
رئیس کمیته امداد منطقه یک یاسوج خبر داد:
کمیته امداد منطقه یک یاسوج بر اساس ارزیابی کمیته امداد استان در ماه رمضان امسال با ثبت 129نفر حامی رتبه اول را از نظر جذب حامی به خود اختصاص داد.

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛مصیب حیدری رئیس کمیته امداد منطقه یک یاسوج ضمن تقدیر وتشکر از تمامی خیرین ونیکوکارانی که با اداره منطقه یک همکاری وسرپرستی ایتام را عهده دارشدند، گفت: حامیان نیکوکار از ابتدای سال گذشته تا پایان سال بالغ بر 2 میلیارد و 500 میلیون تومان به‌ صورت نقدی و غیرنقدی به ایتام و فرزندان محسنین اداره منطقه یک یاسوج کمک کرده‌ که رشد 94درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل داشت.

کسب رتبه اول حامی یابی اداره منطقه یک یاسوج

مصیب حیدری: طرح اکرام ایتام و محسنین این نهاد، به‌منظور حمایت خیرین و حامیان نیکوکار از ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک یاسوج اجرایی می‌شود.

وی بابیان اینکه تعداد719 یتیم و فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد هستند، گفت: از این تعداد 272 نفر یتیم و 437 نفر فرزندان محسنین هستند.

رئیس کمیته امداد منطقه یک یاسوج بابیان اینکه همه فرزندان ایتام و محسنین تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک یاسوج ، دارای حامی هستند، گفت: هم اکنون تعداد 922حامی خیر و نیکوکار ایتام ومحسنین کمیته امداد منطقه یک یاسوج را حمایت می کنند که 129 نفر آنان در رمضان سال جاری جذب شده، سرپرستی ایتام و فرزندان محسنین این اداره را بر عهده دارند که رشد 139درصدی نسبت به رمضان سال گذشته داشت و با کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود ماهیانه از آن‌ها حمایت می‌کنند.

وی بابیان اینکه حامیان با لطف ومحبتی که به فرزندان معنوی خود داشتند در سال گذشته بالغ بر 2 میلیارد و 500 میلیون تومان به ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمک کرده‌اند، ادامه داد: میزان کمک‌های حامیان در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته 94 درصد رشد داشته است.

رئیس کمیته امداد منطقه یک یاسوج به سرانه ایتام و فرزندان محسنین اشاره و عنوان کرد: سرانه ایتام در منطقه یک یاسوج 530/000 هزار تومان و سرانه فرزندان محسنین 150/000 هزار تومان است که امیدواریم با حمایت حامیان این مبلغ افزایش یابد.

وی ضمن دعوت از مردم خیر و نیکوکار کهگیلویه و بویراحمد برای قبول سرپرستی ایتام و فرزندان بی‌بضاعت این نهاد اظهارکرد: در حال حاضر بسترهای مناسب و آسان الکترونیکی از طریق نرم‌افزار و سیستم بانکی برای پرداخت حامیان فراهم شده است و خیران می‌توانند از طریق سامانه ekram.emdad.ir ثبت‌نام در سامانه‌های اکرام ایتام و محسنین برای حامی شدن و کمک به ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت این نهاد اقدام کنند.

حیدری ضمن تقدیر وتشکر از مسئول اکرام اداره ،همراهی حوزه ستادی وتمامی نیکوکاران وخیرینی که در ماه مبارک رمضان امسال یاریگر ایتام این نهاد بودند ،گفت، متقاضیان برای مشارکت در سرپرستی ایتام حتی با پرداخت مبلغ 20هزارتومان در ماه میتوانند با ارسال کدملی،تلفن،ادرس ،وتاریخ تولد خود براساس روز ،ماه وسال با ارسال این مشخصات به تلفن های 09171451619 و 09173432371 سرپرستی یک ویا چند فرزند معنوی را عهده دار شوند.

لازم بذکر است رئیس کمیته امداد منطقه یک یاسوج با تقدیم لوح ارسالی رئیس کمیته امداد کشور ،حاج اقا بختیاری از آقای خداداد دارابی مسئول اکرام وایتام اداره منطقه یک یاسوج تجلیل کرد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: