کد خبر: ۳۲۳۸۵
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۲:۱۰
فرماندار بویراحمد :
فرماندار بویراحمد در آیین تجلیل از برگزیدگان استانی یازدهمین جشنواره نوجوان سالم عنوان کرد الگو دادن به نوجوانان و جوانان یکی از محور های اساسی سالم سازی جامعه است.

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوفاز یاسوج ؛شهرام مهدوی در این آیین که در سالن شهید مطهری اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد با بیان اینکه در بحث الگو دادن به جوانان و نوجوانان پیشگیری نقش موثری دارد گفت: پیروی از الگو ها می تواند اراده ها را تنظیم کند و شکل دهد .

الگو دادن به نوجوانان یکی از محور های اساسی سالم سازی جامعه است


فرماندار بویراحمد با اشاره به اینکه این قضیه را به مسئله مناسبتی این روز ها یعنی اشغال خرمشهر و فتح خرمشهر قهرمان پیوند می زنیم اظهار کرد: هم اشغال خرمشهر و هم فتح خرمشهر هر دو این حادثه که یکی تلخ و یکی شرین هست در تاریخ معاصر ما الگو هستند.


مهدوی گفت: الگو دادن به جامعه دانش آموزی ، دانشجویی و جامعه آموزشی بر اساس این گفتمان هایی که یک جایی کار دست ما داد و بخشی از کشور ما را اشغال کرد و یک جایی هم در واقع باعث فتح الفتوح شد بسیار کار مهمی است که می تواند در شکل دهی الگو ها بسیار موثر باشد.


فرماندار بویراحمد گفت: اگر ما در بحث الگو دهی به جامعه دانش آموزی و جامعه جوان و نوجوان مان بتوانیم امثال شهید بهنام محمدی، مهرداد عزیزالهی را در متون درسی و آموزشی وارد کنیم در واقع می توانیم به تنظیم اراده های نوجوان هایمان و سالم سازی جوان هایمان کمک کنیم.


فرماندار بویراحمد در پایان تاکید کرد: اگر یک جامعه ای الگو های خود را فراموش کند قطعا به الگو های بیگانه متوسل می شود و در آنجاست که آسیب های اجتماعی در یک جامعه سرازیر می شود .

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: