کد خبر: ۳۲۴۱۲
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۶
آوای رودکوف؛
جلسه برنامه ریزی سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و ۱۵ خرداد ،در دفتر امام جمعه لنده برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛جلسه برنامه ریزی سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و ۱۵ خرداد ،در دفتر امام جمعه لنده برگزار شد.

حجت‌الاسلام سید محمود الهی نیا در این جلسه گفت:در آستانه مناسبت های مهم و تاریخ ساز، سالگرد ارتحال امام خمینی( ره) و مراسم ۱۵خرداد قرار داریم.وی افزود:امام خمینی( ره) عارفی سیاستمدار و فقیهی آگاه بود که دوست و دشمن به شخصیت بی نظیر ایشان اذعان داشتند.

حجت الاسلام الهی نیا تاکید کرد:مساله ای که امروزه خیلی نیاز حکومت و جامعه اسلامی است، بحث تبیین حقایق، در مقابله با تحریف حقایق است. رئيس اداره تبلیغات اسلامی لنده گفت:دشمنان و رسانه های آنها به دنبال شبهه افکنی و تحریف انقلاب اسلامی هستند، لذا مسئولیت دغدغه مندان انقلاب اسلامی و ارادتمندان به امامین انقلاب در این برهه حساس صد چندان می شود.

الهی نیا تصریح کرد:انتخاب مقام معظم رهبری در ۳۳سال پیش عنایت خداوند به این ملت و نظام بود و در این سال‌ها بحران های مختلف و سنگین نظام اسلامی را حکیمانه مدیریت کردند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لنده در پایان گفت:مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) روز شنبه ۱۴خرداد ساعت ۱۰/۳۰دقیقه در مصلی نماز جمعه برگزار می شود، سخنران این مراسم دکتر سید سعید میری استاد داشگاه خاتم الانبیا شهرستان بهبهان می باشد، لذا از مردم مومن و انقلابی شهرستان لنده انتظار می رود با حضور در این مراسم ادای احترامی به ساحت مقدس امامین انقلاب و شهدای ۱۵خرداد داشته باشند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: