کد خبر: ۳۲۴۳۴
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۵
رئیس سازمان بسیج رسانه کشور:
رئیس سازمان بسیج رسانه کشور گفت: رسانه ها و جبهه رسانه ای انقلاب اسلامی مهم ترین رکن جهاد تبیین هستند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آوای رودکوف از یاسوج ؛«عباس محمدیان» در ارتباط زنده با خبرنگاران استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت فرا رسیدن ۱۴ خرداد ماه، سالروز ارتحال ملکوتی امام راحل، به دغدغه رهبر معظم انقلاب نسبت به فضا سازی جبهه رسانه ای غرب علیه کشورمان اشاره کرد و گفت: امروز ما در یک جنگ رسانه‌ای تمام عیار قرار داریم و دغدغه رهبر معظم انقلاب نسبت به این موضوع وظیفه ما را سنگین‌تر کرده است.

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور بیان کرد: قدرت تکنولوژی دشمن و شبیخون‌ها و هجمه‌های فرهنگی آنها باعث شده که به دستور رهبر انقلاب باید با جهاد تبیین در برابر این هجمه‌ها ایستادگی کنیم، البته نباید تک‌بعدی حرکت کرده بلکه باید به صورت آفندی عمل کنیم.

وی رسانه‌ها را مهم ترین رکن جهاد تبیین نام برد و ادامه داد: رسانه‌ها، خبرنگاران و فعالان مجازی باید با یک قدرت واحد عمل کرده و در برابر جنگ تحریف دشمن، میدان‌داری کنند.

محمدیان با بیان اینکه در فضای رسانه‌ای امروز، ضرورت دارد رویکردمان را تغییر داده و آفندی عمل کنیم، گفت: آفند ما زمانی تاثیرگذار است که با قدرت علم و دانش روز همراه باشد.

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور ادامه داد: رسانه تراز انقلاب اسلامی تمدن‌ساز همان مکتب امام(ره) بوده که دارای صداقت، صراحت و صلابت بوده و بر اساس منش‌ها و ظرفیت‌ها است.

وی به تفکر و نگاه رهبر معظم انقلاب نسبت به ظالم و مظلوم اشاره کرد و افزود: وظیفه جبهه رسانه ای انقلاب این است که مزدوران، منافقان و مواجب‌بگیران را شناسایی کرده و رسانه ای کنند و نگذارند کاخ نشین به جای کوخ نشین بنشیند و مکتب امام روح‌الله را تحریف کنند.

محمدیان با اشاره به هفت اصل از اصول مهم امام(ره) که رهبر انقلاب در بیست و ششمین سالگرد ارتحالش آنها را بیان کردند، گفت: اثبات اسلام ناب محمدی (ص) و نفی اسلام آمریکایی، اعتقاد به وعده الهی و بی‌اعتمادی به قدرت‌های مستکبران، اعتقاد به اراده و نیروی مردم، حمایت از محرومین و مخالفت با خوی کاخ نشینی، مخالفت صریح با جبهه قلدران و مستکبران، اعتقاد به استقلال ملی و تکیه بر وحدت ملی از مهم ترین بندهای اصل هفتم از اصول امام راحل است که باید به دقت به آنها عمل کنیم.

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور با بیان اینکه شکل گیری انقلاب اسلامی با شهداء و ائمه اطهار علیهم السلام گِره خورده است، گفت: ما رسانه‌ها صاحبان اندیشه و تفکر هستیم و نقش ما بسیار تأثیرگذار است، پس نباید به هر قیمتی اجازه دهیم دین اسلام و این انقلاب مردمی تحریف شود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: