کد خبر: ۳۲۷۶۳
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۳

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف ؛با تصویب هیات وزیران و به موجب ماده (۲۲) قانون رسیدگی به تخلفات اداری و ماده (۳۷) اصلاحی آیین‌نامه اجرایی این قانون، آقایان سید لطف الله سپهر و محمدحسن ذیبخش به عنوان اعضای هیات عالی نظارت جایگزین آقایان ابوالقاسم مرادی و ابراهیم ابراهیمی شدند.

انتصاب حجت الاسلام سید لطف الله سپهر به عنوان عضو هیات عالی نظارت بر رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان دولت

برابر ماده ۲۲ قانون رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان دولت،مرجعی وجود دارد به نام هیات عالی نظارت بر رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان دولت این هیات مطابق قانون یاد شده وظیفه نظارت به حسن اجرای این قانون را در دستگاه های دولتی مشمول این قانون و همینطور وظیفه ایجاد هماهنگی در انجام وظایف هیات های رسیدگی به تخلفات اداری را دارد.

ریاست این هیات را دبیر کل سازمان امور استخدامی کشور و همین طور یک نفر نماینده رئیس قوه قضاییه و سه نفر از بین نمایندگان وزراء و یا حتی بالاترین مقام سازمان های دولتی تشکیل می شود

این هیات وظیفه بررسی و رسیدگی عالی به احکام مربوط به تخلفات اداری کارکنان دولت و تطبیق آن با قوانین و مقررات و در صورت عدم تطبیق با موارد یادشده ابطال آن را برعهده دارد.

حجت الاسلام سید لطف الله سپهر از فرزندان شایسته شهرستان لنده در استان کهگیلویه و بویراحمد می باشد که هم اکنون بعنوان نماینده وزیر ارشاد و مسئول هماهنگی و نظارت بر هیات‌ های رسیدگی به تخلفات اداری این وزارتخانه و سازمان های وابسته مَشغول به خدمت است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: